Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csináljak,...

Nem tudom mit csináljak, egyszerűen tanácstalan vagyok. Segítség?! Mit ajánlotok? Hogy gyűjtsek akaraterőt?

Figyelt kérdés

Szóval összetett problémám van:( Szeretek enni,mozogni viszont...tesi órákon és ha elmegyek a barátnőimmel sétálni...Ez sajnos meg is látszik rajtam:( Valamelyik nap ettem egy krémtúrót,egy csomag chilis mexicornt,húslevest,fokhagymás apró pecsenyét rizzsel,chipset és szőlőt...Szóval tényleg szeretek enni.

Nem vagyok kövér,sőt az adatok jók lennének,csak az elosztás a rossz.160/53 vagyok és 14/L,sajnos több a háj,mint az izom.Ezért rosszul érzem magam,főleg ha arra gondolok,hogy most kezdem a középsulit és h mit fognak gondolni rólam.A barátnőim szerint nem vagyok hájas,de én látom-.-" Nagy a hasam,vastag a combon,nagy a popóm:(


Változtatni akarok!De nem tudom hogy kezdjek hozzá,már annyiszor megfogadtam,hogy "holnaptól nem eszek egészségtelen kajákat(rágcsálnivalók,cukros üdítők,zsíros kaják) és mozogni fogok." De ezt általában 1hétig bírtam csak:( Nagy-nagy akaraterőt akarok és neki kezdeni a egészséges étkezéseknek és a mozgásnak is.De fogalmam sincs,milyen mozgásokat végezzek.Az étkezést tudom nagyjából.Az a lényege,hogy a kenyérféléket,tésztákat minimálisra csökkentsem,egyek sok zöldséget és gyümölcsöt,de mellette figyelni kell a fehérje bevitelre.Nem szeretnék semmiről lemondani,csak az üdítőkről és a rágcsálnivalókról,tehát kenyeret egy picit enni,mert szeretem és mellette mozogni.Az előbb olvastam,hogy a kocogást fokozatosan kell növelni és az az oldal azt írta,hogy pl.:

-1.hét:3x15perc kocogás

-2.hét:3x20perc kocogás

-3.hét:3x30perc kocogás

-4.hét:3x40perc kocogás

-5.hét:3x45perc kocogás.És a továbbiakban is hetente 3x45perc kocogás.Ez jó lenne?És ha mondjuk csinálom mellé a van öt perced? gyakorlat sort,hatásos lesz.

Kb. mennyi idő múlva láthatom a változást?

És mit csináljak,hogy nagy-nagy akaraterőm és kitartásom legyen??

Előre is köszönöm a válaszokat!

14/L


2009. aug. 24. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Hu ha ezt mind lemozgod...:) Sok akaraterő kell.

Én tuti nem tudnék enyit mozogni. Ezzel a modszerrel tuti lefogysz hamar!Sok sikert

2009. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

remélem,hogy hamar látszani fog:(

nem vagyok az a nagyon kitartó típus ha mozgásról van szó:( de ha látom a változást tovább fogom csinálni.

muszáj lesz végig csinálni,mert ez így nagyon nem jó:)változtatni kell.

2009. aug. 24. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:

szia,

én is msot szeretnék neki állni csináljuk együtt?

msnen beszélhetnénk:)

2009. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

jó ötlet:)

majd erősítjük egymást:D

de ide nem szívesen írok ki msn címet,de privibe megírom,jó?:D

2009. aug. 24. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj össze a barátnőkkel, és járjatok el úszni, sétálni sokat, bicajozni, konditerembe, táncolni. A kocogás elvileg nem a leghatásosabb, de én nem értek hozzá, nekem az orvos mondta, hogy inkább mást válasszak.


166cm magas vagyok, és 68 kiló, engem a középsuliban az fogadott, hogy bármit vettem fel, megbámultak, utánamszóltak, satöbbi. Mondjuk én állítólag izmos vagyok, de nem látszik, szépen takarja a nőies zsírpárna. :D Én boldog vagyok így, és szép, és szexis. Első lépésnek neked is erre kéne beállnod szerintem.

2009. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
oksi ;)
2009. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Besz*arok ugyanennyi éves,kg vagyok és teljesen rám illik a leírás:SXD mondjuk én már áttértem a semmi süti csoki stb,minden nap zöldség,gyümölcs teljes kiőrlésű kenyér.re
2009. aug. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!