Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnan merítetek akaraterőt?

Honnan merítetek akaraterőt?

Figyelt kérdés

Tisztába vagyok azzal,h változtatnom kell, de egyszerűen nem megy. Hiába határozom el, hogy odafigyelek arra,h mit eszek, hogy nem zabálom túl magam, hogy nem eszek este 8 után...

Komolyan lassan nem érdekel semmi, csak az,h feküdjek a TV előtt és folyamatosan egyek.


2011. ápr. 21. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Én úgy kezdtem el (167 magas vagyok 55kilóval) hogy egyik nap belenéztem a tükörbe és elképedtem milyen szörnyen nézek ki, igenis van rajtam fölösleg itt ott és már nemtudtam elviselni. 2-3 hete kezdtem el rendesen enni, normális kaját, kiiktattam a cukrot lisztet zsíros kajákat az életemből, persze néha néha azért eszek egy kis csokit de nem minden nap mint előtte. Naponta fél-1órát tekerek szobabicajon és látom a változást, elején lemértem magam centivel kb minden testrészem, és méregettem magam tegnap már párcentit fogytam több helyről, ez tartja bennem a lelket igazából, a tükörben is már jobbnak látom magam, persze még messze vagyok nagyon a jótól, de jobb mint az elején. És bicajozás után jobban érzem magam, mert tudom hogy teszek valamit magamért. Ennyi az egész.
2011. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az etkezesi szokasodat valtoztasd meg, es fontos a rendszeres mozgas!

Arra figyelj, hogy inkabb tobbszor egyel kevesebbet, mivel valoszinu, hogy Te napkozben nem etkezel rendesen, s igy este faradtan lezuhansz, s mindent bele!

Nem ismerem az eletmododat, igy nehez. Mivel Enis rohanos eletmodot folytatok, igy mindig van Nalam haztartasi keksz es magok /pisztacia, tokmag, napraforgo/. Amikor ugy erzem, hogy ehes vagyok, de nincs idom enni, akkor ezt fogyasztom el, akar utkozben is. A lenyeg, hogy ne ehezzek, es egyek, de egeszseges is legyen, hiszen ezektol hizni nem fogok, viszont laktat, de egeszseges is.

A Te esetedben is ez fog segiteni, probald meg.

2011. ápr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
huuu, nagyon köszönöm mindenkinek! a második hozzászóló videójától kirázott a hideg! az aztán tényleg motiváló.
2011. ápr. 22. 10:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!