Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le a csokiról és...

Hogy szokjak le a csokiról és a nasiról?

Figyelt kérdés
5 kilót szeretnék le adni... nagyon csoki függő vagyok... hogy tudnék róla leszokni ????
2011. ápr. 2. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

én dettó. csokifüggő és 5 kiló.

eldöntöttem, h nem és kész. mindig amikor épp kezdtem elcsábulni, szóltam magamnak, h "így is mekkora segged van!" és arra gondoltam, h oké, h finom, de milyen rosszul fogom érezni magam utána.

2011. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a fogyókúrám előtt simán megettem egy fél táblacsokit egy nap. :D Amúgy olyan 5-6 kiló feleslegem van, úgyhogy nem olyan sok. Mostanában átszoktam a joghurtra, reggel-este megeszem egy-egy aloe-verás (L) vagy valamilyen activiát, az is elég jó nasinak.

Amúgy pedig... akaraterő kérdése. :)

2011. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerűen: elzárod magad a kísértéstől: nem tartasz otthon se csokit, se nasit, boltban meg messze elkerülöd - nekem legalábbis így sikerült, és ami meglepő: nem is hiányzott.
2011. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is csokifüggő voltam... De leszoktam. Hogyan? ÖNURALOM.

Sikerült is lefogynom 7 kilót, és így elégedett vagyok a testemmel. És sokkal jobb érzés csinosnak érezni magadat, mint benyomni két tábla csokit, legalábbis nálam több boldogság hormont termel. :D Mostanában aszalt gyümölcsöt csipegetek ha édeset kívánok, de érdekes a csokit már csak nagyon ritkán kívánom (olyan vágyakozás szerűen :D), ha mégis megkívánom eszek egy kis szeletet belőle és utána leállítom magam.


Szóval erre mondják, hogy minden fejben dől el! Sok sikert, döntsd el, hogy mi a fontosabb neked (csoki/csinosság) és ahhoz tartsd magad! ;)

2011. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Akaraterő..másképp nem megy. Tapasztalat.
2011. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bix ***** válasza:
61%

mit hittél mit fognak itt válaszolni? van erre valami jó szer? vagy egyszerűen nem is kell hiszen vannak mindenféle tabletták amikkel fogyni lehet csokit zabálva is?


egyébként heroinnal elég jó eredményeket érnek el egyesek, nem is gondolnak a csokira...


kapd össze magad, ha fogyni akarsz akkor szorítsd össze a fogad, akard jobban azt az 5 kilót mint bármi mást eddig, és menni fog. ha nem akkor neki se állj. fogyni nem fogsz csak ha odateszed magad...a csokielvonás semmi nem lesz ahhoz képest amit a rendszeres mozgásra való ráállás fog művelni. exkollégám hányingert kapott mindig amikor kimentünk futni, már amikor öltözött. tiltakozott a teste hogy ez már neki köszi nem kell. aztán az eltunyult valagát lerángattam minden este és szénné hajtottam, meg is lett az eredménye, azóta a nasis polcok közelébe se mer menni, tartja is a súlyát...

2011. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

akaraterő. amúgy én is csokifüggő és antigyümölcsös voltam aztán most meg olyan szinten gyümölcs függő vagyok..szóval amikor édesest kívánsz, a gyümölcsöt kívánod, szóval gyümölcs-gyümölcs! ha nem akarod monoton unalmas szokásos gyümölcsökkel kezdeni, amit unsz, stb, akkor szeresd meg úgy a gyümölcsöket, hogy különlegességekkel indítasz! kókusz, ananász, mangó, kivi, papaya, vagy gyümölcsturmixokat nézz le internetről, amik van csak simán gyümölcökből állnak, vagy esetleg még joghurt, tej, méz, de akármilyet is csinálsz ne tegyél hozzá cukrot.

amúgy meg ne legyen otthon csoki..

2011. ápr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2011. ápr. 3. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!