Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a nasiról?

Hogyan szokjak le a nasiról?

Figyelt kérdés
Nyilván való, hogy nálam ez a probléma, és hiába igyekszem odafigyelni, délelőtt még megvagyok nélküle, dél körül már hiányzik valami, délután-este pedig már akkor esik le, hogy bűnöztem, mikor a második falatot tolom le a torkomon.
2011. aug. 27. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Te nem fogsz tudni leszokni róla. Ha akarsz akkor fogsz, ha nem akkor nem.
2011. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
így igaz...minden fejben dől el, és minden akarat kérdése.
2011. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát kössz a nagy semmit s*ggfej.
2011. aug. 27. 20:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Okos közhelyeitekkel inkább ne írtatok volna okostojások.
2011. aug. 27. 20:51
 5/9 anonim válasza:

Nekem is a nasival van a gondom:-(

Próbáld meg csökkenteni az adagot. Pl. egyél csokit, csak egy pici kockát vagy 1-2 szem cukorkát.Ha teljesen megvonod magadtól, akkor hiányérteted lesz.Ha már ez megy, akkor cseréld le egészéges édességre. Ja,és ne nasizz ha valami bajod van. Tudatosítsd magadban, hogy az csak kompenzáció és nem oldja meg a gondjaidat.

Sok siker és számolj be a fejleményekről!:-)

2011. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ezek tényleg jó ötletek! Rendben, jelentkezem. :)
2011. aug. 27. 22:29
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Ha édességet kívánok, akkor vagy veszek egy cukormentes Cerbona szeletet, vagy édesítővel, meg vmi aromával keverek egy kis túrót, tejjel, és azt eszem.

De ha napközben megeszel 1 fagyit, semmi bajod nem lesz.

Ha este nekiesel az édességnek, és csak eszed... az a rosszabb.

2011. aug. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha erre az oldalra töltesz fel kérdést, akkor vállalnod kell azt az eshetőséget is, hogy ilyen válaszokat kapsz. és felesleges felhúznod magad, valaki segíteni akar, csak nem tudja helyesen kimutatni. amúgy nem vagyok okostojás, csak reálisan gondolkodó :)
2011. aug. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Már bocs, de az első hozzászólás minden, csak nem segítség, az pedig, hogy helyeselsz, vele egyenértékű. Én is reálisan gondolkodom, tehát ha segítséget kérek, akkor azt is várok, nem pedig buta közhelyeket, egy adag rosszindulattal megspékelve. Aki ilyen választ ad, az számoljon azzal az eshetőséggel (hogy a te szavaiddal éljek), hogy így reagálom le.


23:27-nek köszi az ötleteket! :)

2011. aug. 28. 10:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!