Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lenne pár kérdésem. Hogyan...

Lenne pár kérdésem. Hogyan szokjak le a szemét kajákról?

Figyelt kérdés

Na szóval,az a helyzet,hogy van rajtam kb. 10 kg felesleg, a terveim szerint olyan 6-7kg-ot akarok leadni,aztén amjd meglátom,hogy mi lesz. A nagy problémáma következő: Ha elekzdek fogyózni akkor rettenetesen érzem magam,nincs eőrm semmihez van,hogy remegek stb. Tudom,hogyan kell egészségesen enni,nem koplalok,de mégis:S és egy csomó kaját undorral eszek meg. Nem tudom,hogyan állítam össze az étrendem,úgy,hogy azért ne legyek rosszul,de fogyókúrás legyen.

Amiket szeretek:

zöldségek: paprika,paradicsom,uborka,hagyma,retek,bab,borsó,répa,... magába nem nagyon szeretem a zölségeket,inkább salátának vagy főzeléknek:)

gyümölcsök: banán,szőlő,dinnye,alma( csak a zöld) narancs,mandarin..

húsok:csirkemell,( halat nem annyira,de néha azért megeszem)

viszont nem szeretema joghurtokat,meg a tejet:S a tej magába még elmegy talán.. túrót viszont szeretem:)

Eddig összevissza zabáltam,zöldség,gyümölcs 2havonta 1x vagy még annyit sem,csoki,chips stb. volt a kajám. A főtt ételt mindeképpen meg kell ennem.

Mozgásnak: futás,bicaj,görkori:) Segítene valaki?:D 15/l 157cm/ 63 kg


2011. júl. 17. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan szokj le a szemétről? Nehéz, ezt előre megmondom. Igazából nem kellene gyorséttermek közelébe menni, akkor nem nagy a kísértés - ha barátokkal vagy és ők nem nagyon törődnek ezzel, akkor is tartsd magad: ez erőpróba! :) Mcdonaldsban és ilyesmi helyeken a salátát se nagyon ajánlom, mert azt is teleszemetelik, kivéve amiben csak zöldség van, de ahhoz meg gondolom nincs sok kedved :/ Olyankor igyál sokat és nyáron egyél egy fagyit, vagy ha nagyon éhes vagy, akkor sültkrumplit. De semmiképp se hamburgert vagy szendvicset! Nagyon egészségtelen.

Aztán otthon... otthon kérd meg az anyukádat, hogy sok főzeléket csináljon, mert az laktató és lehet hússal enni. A főzött ételben egy a legfontosabb: hogy húst csak rizzsel vagy főzelékkel, de se kenyérrel, se krumplival, se semmi ilyesmivel, mert nagyon lenyom (ha érted, mire gondolok. megüli a gyomrodat, stb. az úgy sok a szervezetednek egyszerre). De külön-külön lehet ezt is, azt is.

Szendvicset meg lehet simán, mondjuk egyszer, extrém esetben kétszer egy nap, csak nem fehér kenyérből.

Nasizni: a csokiról ne szokj le! Egy nap egy szelet valamilyen csoki teljesen egészséges! De a csipszről mindenképp... sok gyümölcs, amit szeretsz, gyümölcsturmix, ilyesmik - hidd el, laktató :) És igyál sokat! Vizet, teát, és egy nap egy kávé is belefér :)

Hát kb. ennyit tudnék hozzászólni, meg még azt, hogy a testsúlyod teljesen ideális a magasságodhoz képest. De ha ezt betartod, amit most leírtam, akkor észre sem veszed, és lemegy az a néhány (NEM 6-7, hanem max. 3-4, mert többre nincs szükséged!) kiló, ami nem tetszik magadon (:

üdv., sok sikert!

2011. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!