Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki nagyon sürgősen lebeszé...

Valaki nagyon sürgősen lebeszélne erről a tábla csokiról itt előttem?!

Figyelt kérdés
2 hét múlvára csúcsformában kell lennem, úgyhogy kétszer annyit edzek, mint eddig és tudatosabban is étkezem. De megláttam egy tábla csokit, és most hihetetlenül kívánom... Azzal kérlek ne jöjjön senki, hogy "egyszer-egyszer belefér", meg nyugodtan megehetem, mert NEM! Kérlek, beszéljetek le róla! Köszi mindenkinek :)
2011. ápr. 21. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne edd meg mert elhízol! Na jó nem, amúgy tényleg beleférne, de egyél meg 2-3 kockát és aztán dugd el. Esetleg add oda valakinek, ha van közelben valaki (anyukád, apukád akárki). Vagy add nekem. :DD
2011. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Edd meg edd meg!!Hihahahahaha edd meg.
2011. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Miért nem rakod el magad elől?? Akkor nem "kísértene" :DD

Amúgy ha megeszed az egész táblát, akkor nincsen SEMMI értelme annak, hogy sokat eddzel!! :))

Úgyhogy ne engedj a kísértésnek.. sajnos énis ilyenekkel küldök.. :(

2011. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Dobd bele a WC-be
2011. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
74%
Jólvan,ne edd meg.Csak kibújt belőlem a kisördög.
2011. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Tegyél 2 liter vizet magad elé. A csokit pedig tedd fel valami nehezen elérhető helyre, pl szekrény teteje.


Aztán kezdd el inni a vizet. És ha mindet megittad, akkor jöhet a csoki, mert megérdemled!

(Baromira nem fogod kívánni annyi víz után!)

2011. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
vidd ki magaddal az utcára és dobd ki egy nyilvános szemetesbe, azt már nem fogod onnan kitúrni.
2011. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
2011. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
kép? paramétereid? mit, mikor és mennyit ettél ma?
2011. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Add neki annak, aki még otthon van rajtad kívül. Nézd végig ahogy megeszi, és figyeld, hogyan hízik kockáról-kockára.

Ha véletlenül egyedül vagy otthon, akkor nyugodtan átküldheted nekem is priviben. FEláldozom magam! Miután megettem, megírom mennyit híztam tőle, elrettentő példának.

2011. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!