Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bűnöztem, de utána mozogtam,...

Bűnöztem, de utána mozogtam, ezzel helyrehoztam a dolgot?

Figyelt kérdés

Ma reggel elgyengültem, a kislányom chipset evett és nagyon megkívántam, megettünk egy csomaggal ketten. Aztán 30 percre rápattantam a stepperre, hátha ezzel szépítek a dolgon. :( Nagyon elrontottam a napomat?

+ egy kérdés, hogy a hasi zsírpárnát, hogy a fenébe lehet eltüntetni? A fenekem, combom már-már rendben is lenne, szerintem az összes felesleg, ami van még rajtam az a hasamon van. :( szülés óta ezzel kínlódok. 105 kilóról lefogytam 69re, de a hasam az még mindig hájas. :( 160cm vagyok egyébként.


2011. ápr. 1. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Az élet nem egyszeri alkalmakból áll! Egyszer megenni egy chipset nem jelent semmit, de egyszer 30 percet mozogni is ugyanolyan felesleges! Ha sokszor bűnözöl, akkor meghízol, ha meg sokszor mozogsz fél órát, akkor nem fogsz elhízni. Ez a lényeg.

Amúgy meg ha 105 kilóról 69-re lefogytál, nem várhatod el, hogy olyan hasad legyen, mint egy tinilánynak! Aki egyszer kövér volt, azon mindig is lesz lógó bőr, vagy maradék zsír. Örülj inkább a sikerednek, büszke lehetsz rá. Mozogj sokat, egyél egészségesen, és reménykedj, hogy még fogyni fogsz.

2011. ápr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem kell világdrámát csinálni... ez már kicsit túlzás azért! Az,hogy megeszel fél csomag chips-et (legyünk reálisak,hány szem az? 10-15?), még NEM BŰN. Ennyire azért nem kell átmenni önsanyargatásba... és különben sem hiszem,hogy az a pár szem meglátszana. Egyébként respect a fogyáshoz, hatalmas teljesítmény, és pont ezért mondom,hogy megérdemled azt a pár szem chips-et! Igenis el lehet néha csábulni bármire...ezek a dolgok a léleknek is kellenek... :D
2011. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Anorexiás vagy?!
2011. ápr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Helyi zsírégetés nincs, tehát csak a hasadról nem tudsz fogyni. Korrekt étrend, sok mozgás, és mindenhonnan lemegy a zsír előbb-utóbb.
2011. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz,hogy aki egyszer kövér volt nem lesz többé szép a hasa stb.

Én 30 kg-ot fogytam szülés után és a hasam lapos!!!

Hullahopp karika és Rotációs diszk,ez a két eszköz ami a hasadra,derekadra hat.

2011. ápr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha mozogsz ahhoz energia kell, tehát ehetsz Te napi két zacskó chipset is, ha minden nap mozogsz annyit, hogy a szervezeted elégesse, felhasználja az energiát, így nem raktározza el, hanem felhasználja.
2011. ápr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :) Először is, nem nem vagyok anorexiás. :) 2 év alatt sikerült összehozni ezt a fogyást, szóval nem kapkodtam el. :)

Még egy kérdés: mi az a rotációs diszk? A hulahoppot próbáltam, de iszonyat béna vagyok hozzá, kettőt nem tudok vele pörgetni. :P

2011. ápr. 1. 17:08
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


ez a rotációs diszk, de írd be google.hu-ra és ott kiad rá találatot.

2011. ápr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!