Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehetek ilyet amikor diétázok?

Ehetek ilyet amikor diétázok?

Figyelt kérdés
Rizs uborkával, zöldségekkel, és egy kis bolti (csemege)sonkával.
2011. márc. 17. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen, a rizs a legjobb ch forrás :). A diétád akkor a leghatásosabb, ha megfelelő mennyiségű ch-t, fehérjét és zsírt viszel be. Igazából ettől függ, hogy neked mi fér bele, de ch-nak a rizs és a zöldségek jó választás, még a zabpehely és a tk kenyér/kifli/zsemle is jók.
2011. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A rízs mennyiségére azért nagyon ügyelj, alattomos tud lenni, és sokkal jobb, ha barnarízs, valamint ha csak délelőtt vagy délben eszed (vagy amikor az ébrenléti szakaszod elejefelé vagy, nem mindenki nappali pacsirta ugye).


Ubi, zöldség*, gépsonka tökéletes bármikor (utóbbi persze sokféle lehet, ha olyat veszel, amire ráírják a tápértéket és az összetételt, azt mindenképp lesd meg, de a csemegepultnál is lehet azért jókat találni, magas húsfehérje- és alacsony zsír- és szénhidráttartalommal, általában persze ezek jó drágák is).


*zöldségből a kukoicára és zöldborsóra azért figyelj oda, de a legtöbb zöldségből annyit ehetsz, amennyi belédfér, akármikor. :)

2011. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz!:D
2011. márc. 17. 18:17
 4/4 anonim ***** válasza:

igen a rizsre azért figyelj oda...én régesrég nagyban diétáztam a tökéletes alakomra (hogy miért?mer egy elmebeteg voltam..mentem mások hülye feje után..)

és szinte csak rizsát ettem mindenhez...szorulást okozott...egy hétig nem kakiltam (már bocs...) akkora volt a hasam h el se hiszed...

22L

2011. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!