Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van aki tart olyan napot...

Van aki tart olyan napot amikor nem érdekli mit és mennyit eszik?

Figyelt kérdés
Én szoktam! de súlytartón vagyok. :)
2011. okt. 18. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Igazából az jár jó úton akinek kialakult egy egészségtelen kaják iránt érzett undor. Én nem szoktam egész napokat beáldozni erre, hanem egyszerüen csak ritkán megkívánok valamit, de mellette aznap is rendesen eszem.Én tömegnövelni próbálok. (nem vagyok testépítő ,de azért a hízni kifejezés hülyén hangzik mert nem zsírt próbálok felszedni)
2011. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam is van ilyen nap.
2011. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
diéta alatt minél kevesebb, mert nekem a visszaállás nagyon nehéz. így egyszerűbb, ha nem csapok kajaorgiákat :D persze van, hogy megkívánok valamit, olyankor egy keveset eszek belőle, de ezt igyekszem heti 1-2 napra korlátozni. Nemsokára én is súlytartón leszek, akkor talán lazábbra veszem a dolgokat, de most pl. tuti nem tudnám annyira telezabálni magamat, hogy hízzak, mert a diéta óta egyszerre sosem bírok sokat enni.
2011. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem most se mindig érdekel.

Ha kicsit zsírosabb a hús, vagy egy kis pörkölt befut a menübe, szívesen megeszem. A minap épp pogácsát sütöttünk, azt is ettem, pár hete több nehéz fizikai munkám volt, akkor még tízóraira egy kis Fornetti, vagy vaníliás croissant is lecsúszott, persze napokra leosztva.

2011. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én minden napomat így csinálom.


Mondjuk nem is fogyókúrázom, mert egész nap mozgok, így nincs rá szükségem.


Pedig a napi kajám legnagyobb része vajas kenyér. Aztán remek súlyban vagyok :P

2011. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
utolsó +1
2011. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én most 2. napja csinálom és megdöglök az éhségtől! Nem tudom mit csinálhattam:D pedig eszek rendesen..Azzal nyugtatom magam,hogy bírjak ki egy hónapot és akkor lehet kajálni 1-2 napig,utána folytatni tovább:)
2011. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam bűnözős napot tartani, de ez nem azt jelenti, hogy nem érdekel mit és mennyit eszem. Odafigyelek akkor is, de aznap engedek egy legyőzhetetlen vágynak, a legcsodálatosabb dolognak a világon: a csokinak :D váááá legyen már vasárnap:D
2011. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt vettem észre, ha minél többet agyalok a diétán, akkor az agyam ellenem fordul, és megkívánom,de rettenetesen a csokit (egyébként meg kb. heti 1x ennék két kiskockát, mert eszembe sem jut).

Hiába eszem rendesen, többször kicsit a diéta alatt, akkor is rámtör este a falásroham, holott ha nem "diétézom" csak épp aznap keveset ettem, ami kb. 1000 kalória lenne, akkor meg szépen elvagyok egy pohár vízzel vacsira. Diéta alatt meg csak arra gondolok, hogy úristen már 2 órája nem ettem és muszáj ennem valamit.

Szóval valahogy az agyam nekem is le kellene állítanom a diéta gondolatáról:S

Kérdésedre válaszolva: igen. Ha giri girosz van (nyíregyházán a legfinomabb) nem érdekel semmi, csak az a fél óra boldogság, amit a giroszom ad:)

2011. okt. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen,de szó szerint az és amennyit bírok. A következő kitűzött igen jeles nap a november 19,uhh már alig várom.Már 7féle süti és 5féle péksüti,plusz 3csoki van a listámon amit mindenképpen megkóstolok majd,és a lista csak egyre bővül :D Meg sem állok 20ezer kcalnál :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__22..

Itt írtam pár sort a múltkori zabámról :D

2011. okt. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!