Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akiben van élet, aki szeret...

Akiben van élet, aki szeret élni, azon van 5 kiló súlyfelesleg, igazam van?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 20:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
49%
Ha te így érzed biztos, de aki nem tud hízni, hiába eszik, és ugyanolyan kerek élete van mégse szeret élni azt mondod mert nincs meg az az 5 kiló? Oda vissza már nem megy az embereknek, amúgy is olyan biztosan mondanád ezt nem kéne ide irkálnod.
2011. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül van igazad. Ebben a kizárólagos megfogalmazásban nincs. Abban is lehet élet és szerethet élni, akin negyven kiló felesleg van, vagy épp egy deka se. Ezek a bölcsességek honnan jönnek?
2011. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
nincs igazad.bennem van élet, szeretek enni, imádom az édességeket (móddjával) nincs egy kiló feleslegem sem , mivel annyi élet van bennem hogy sportolok is rendszeresen.
2011. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
bocs, módjával-t akartam írni :)
2011. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Direkt nem 40kiló pluszt írtam,mert az már megint más. Hanem 5 kilót, azért mert az olyan ember még ad is magára mert 5 kiló végülis nem sok, egy rendszeresen mozgó és jó erőben lévő emberen is lehet 5 kiló attól még nem tunya. Viszont nem sanyargatja magát mindenféle kúrákkal hanem élvezi az életet, élvezi a csokit a nyári nagy gombóc fagyit a csülökpörköltöt stb
2011. márc. 14. 20:28
 6/31 anonim ***** válasza:
Kövér vagy és most meg akarod magad nyugtatni? Rajtam most van 5kg felesleg,pedig olykor még sanyargatom is magam. Pár éve pedig vékony voltam,kockás hassal,feszes fenékkel,élvestem az életet és zabáltam,konkrétan.
2011. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
utolsó most én mondjam neked, hogy pár éve az legalább 10 és biztos megöregedtél és visszasírod azokat az időket amikor még volt anyagcseréd, vagy mi? fogalmad sincs kövér vagyok e vagy sem mint ahogy én sem tudom hány éves vagy
2011. márc. 14. 20:44
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a "kérdező" itt arra gondolt csak, hogy aki igazán, boldog, laza és tele van élettel, azzal meg lehet inni egy sört nyár délután, vagy este 11-kor elmenni hotdogot enni, és nem a kalóriatáblázat szabályozza az életét, de emellett nem egy elhízott tohonya, mert ellehet menni vele biciglizni is, meg uszodába. Szerintem az gáz, ha elhív egy pasi pizzázni (mondjuk első randi) és te nem eszel, csak iszok egy csendes ásványvizet, mert ár elmúlt 6. Szeirntem valami ilyesmiről lehet itt szó, és nekem is ez a véleményem. (Bár rajtam most egy 10-es plussz van, de nemrég szültem :-)))))
2011. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Hát én akkor szerettem a legjobban élni mikor annyit mozogtam hogy 1 deka felesleg sem volt rajtam.Most azon vagyok,hogy eltüntessem ezt a pár kiló hájat. Nem sanyargatom magam mivel alapvetően szeretek sportolni csak az utobbi fél évben kicsit elengedtem magam.
2011. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
21.01-el egyetértek teljesen.
2011. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!