Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni, már csökkent...

Szeretnék fogyni, már csökkentettem a kaja adagokat amiket megeszem,7-8 után egyáltalán már nem eszem (éjfélig biztos fent vagyok mindig), szóval ezek mellett ha napi 4 km-t gyalogolok (suliig az út), az mennyire hatásos (mint mozgás)?

Figyelt kérdés

Diéta + itthoni torna nem vált be (lusta vagyok, pont. ) Ja, és nem egy hét alatt akarok 5 kilót lefogyni, egy 10-est kéne ledobni magamról úgy nyárra. Nem vagyok most sem kövér, csak magamhoz képest meghíztam.

Köszi az értelmes válaszokat!


2011. márc. 8. 17:41
 1/6 anonim válasza:

negyedik éve csinálom ezt, keveset eszem, és szintén 4 km-t gyalogolok a suliba minden nap. Semmit sem használ.

Ha lusta vagy, akkor nem fogsz fogyni. a semmitől nem leszel szép.... szóval ha neked megéri lustálkodni, akkor ne akarj fogyni, választhatsz.

2011. márc. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 melcsiboszi ***** válasza:

Az nem létezik, hogy ennyi séta minden nap semmit sem használ.

Szerintem ez a lehető leghatásosabb fogyókúra, kevesebbet eszel, és sokat mozogsz (mert napi 4 km, vagy ha oda-vissza is megteszed, akkor 8), tutira eredményes lesz! Sok sikert!!! :)

2011. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

nem használ -.-"

ha én négy év alatt egy dekát nem fogytam, ő nem fog 10et 4 hónap alatt... ezzel biztos nem. Nekem mellette kell napi fél óra edzés, hogy havi 2-3 kilót leadjak...

2011. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Arra gondoltál már, hogy talán az Ő szervezete más mint a tiéd? Szerintem sokkal jobban fogsz a gyaloglástól fogyni, mint például a buszozástól! Vágj bele!
2011. márc. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Az adagok csökkentése kezdetnek jó. Próbáld meg lehető legtöbbször kiváltani a fehér kenyeret. Pl. reggel nem kenyér+kefír, hanem natúr zabpehely+kefír. A mozgás akkor fogyaszt, ha legalább 40 percig tart alkalmanként, és kellően intenzív. Az első 20-30 percben cukrot éget a szervezet, s csak utána kezdi el a zsírok égetését, de ezen folyamat elindulásához arra van szükség, hogy mozgás közben a pulzusod az. ún. zsírégető tartományban legyen. Ez általában egy gyors gyaloglással elérhető. (képlete: (220-korod évekveben)x0,65-től 0,75-ig) Tehát 25 ővesen 126-146ig. Kb. 1 hónapig nem történik semmi, látszólag. A második hónap végére már röpülnek a kilók. Üdv: L.
2011. márc. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Kitartok!

Kilóban nem igazán látszik még az eredmény, de a nadrágomon érzem! Jobban érzem magam is, hogy kevesebbet eszem, sőt még tornázni is támad kedvem olykor :) Mentek a zöld kézfejek! :)

2011. márc. 16. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!