Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ülő munkához milyen diéta...

Ülő munkához milyen diéta illik/megfelelő?

Figyelt kérdés

Olvastam egy olyanról ami naponta 7 étkezést iktat be, természetesen nem nagy adagokat. Erre gondoltam, hogy kipróbálom.

Sajnos napi kb 7 órát ülök a munkahelyemen, így szépen látványosan rakódnak le a kg-k.

Mozogni sajnos nincs sok idő, napi max. 15-30 percet.


2011. febr. 24. 13:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem annyit tudsz. Csak annyit akarsz. De ez nem gond! Ha nem hát nem! Gondolom fogyni akarsz, hisz ebbe a kategóriába írtad. Erre meg írtuk egy páran, hogy ahhoz kell mozgás. Főleg 7 óra ülés mellett!
2011. febr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hagyjuk, kösz a válaszokat. Ennyi elég is volt!
2011. febr. 24. 14:07
 13/15 anonim válasza:
Egyél inkább gyümölcsöket-zöldségeket,és én pl.el tudtam hagyni a kenyeret,de van,aki jobban ragaszkodik hozzá.Az esti kissé erőteljes,izzasztó séta is jót tesz,ahová még a gyereked is magaddal viheted,(persze,ha már van akkora)Sok sikert!
2011. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Gyümölcsöt szinte mindennap eszek, kenyeret keveset. Napi max 1 zsömle, de az se mindig.

A kislányom 2 éves.

Köszönöm a válaszod

2011. febr. 24. 15:12
 15/15 anonim ***** válasza:

Mindenre van idő, csak akarni kell.

Nem a valóvilágot, és a barátokköztöt kell bámulni esténként, hanem lemenni és sportolni.

2011. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!