Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől a cindy c. videótól...

Ettől a cindy c. videótól fogytatók, mennyit?

Figyelt kérdés
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 22. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat tornáztam rá anno. Jó gyakorlatok vannak benne, amiket ma is szívesen alkalmazok. Izmosítani is lehet vele, de ha rendszeresen csinálod, és diétázol is akkor fogyni is fogsz!
2011. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nagyon regen csinaltam, es nagyon elveztem meg akkor. fogyi fogytam sokat, de azert, mert dietaztam mellette. barmifele mozgas es helyes etrend kombinacio fogyashoz eredmenyez. nem feltetlenul kell fogyokurazni, sot, szerintem egyaltalan nem helyes kulonbozo dolgokat megvonni a szervezettol. inkabb csak kiegyensulyozott mertekletes etkezes legyen, amit hosszu tavon meg tudsz tartani, es nem erzed, h hianyt szenvedsz. ami a tornat illeti, mindegy, milyen mozgas, a lenyeg, h mozgas legyen, es elvezzed! ily modon az eleted reszeve valik, es nem kotelezo rutinmunka lesz, hanem szorakozas. zumbat probaltad mar? nagyon jo buli, de kiserletezz, h mi az ami bejon. mert mindenkinek mas az esete. egy jo baranom fantasztikusan lefogyott dieta nelkul curves-szel, en felbatorodtam, nekilattam, befizettem es egyeves szerzodest ala kellett irni, nem tudtam visszamondani. egy honapot jartam mindossze! az a sok kidobott penz! nekem nem jott be. a baratnom mar evek ota csinalja, imadja. fontos, h olyat valassz, amit elvezel, h folytatni tudd, es ne csak muszajbol csinald!
2011. márc. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mennyit fogytál a ideoval milyen gyakran csináltad?
2011. márc. 7. 05:39
 4/4 anonim válasza:
megmondom oszinten, nem tudom, kilora mennyi volt, de erezheto, es latvanyos volt. nyari szunetben csinaltam volt, h napi haromszor, maskor kevesebbszer... de ezt azert nem ajanlom! eleg het 3szor-4szer, az biztonsagosabb (egeszsegesebb is, a szervezetnek pihennie kell neha)
2011. márc. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!