Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hétfőtől fogyózni szeretnék....

Hétfőtől fogyózni szeretnék. Ma megettem 1 töltöttkáposztát és 1 tábla bocsicsokit meg pudingot. Ez gáz?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok 170cm és 65 kg, 55 szeretnék lenni és gondoltam jól beeszek még utoljára..ezzel nagy bajt csináltam????
2009. febr. 7. 20:09
 1/5 anonim válasza:
75%
sztem nem nagy baj,bár nekem pl sokkal jobban menne,ha szépen fokozatosan szoknék le ilyenekről.PL így: 1.nap mondjuk az amit te ettél.2.nap a 3/4-e ennek.3.nap fele.stb.
2009. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jajj már úgy megbántam, de hnaptól tuti nem eszek ilyeneket!!
2009. febr. 7. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyél!

170 cm magassághoz a 65 kg nem sok!

Ha 60 kg-nál nem kell kevesebbnek lenned!

55 kg-osan olyan lennél, mint egy cérna! Ezt akarod?

2009. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A "Ha" nem kell, elírtam. Bocsi.
2009. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

170 centihez 65,5 kg az egészségügyileg ideális súly.

Ne vékonyabb akarj lenni, hanem izmosabb.

És valóban fokozatosan kellett volna.

Pl. én annó, fél évvel ezelőtt rászoktattam magam a gyümölcsevésre, és ha mást ennék reggelire, akkor fizikailag már rosszul lennék(volt, hogy mást ettem és háborgott a gyomrom).

Kezdj el tornázni, járj el úszni, szaunázni, csökkentsd az ételadagokat, és javíts a minőségen.

2009. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!