Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hete csinálom a schobert...

2 hete csinálom a schobert norbi féle táblázatokba besorolt kaják evését. Heti 3szor járok konditerembe, általában másfélórát töltök el ott, de most álltam rá a mérlegre és híztam. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha számít azt megjegyezném, hogy az anyagcserém iszonyatosan lassú, hetente egyszer járok el wc-re és már nagyon sok mindent kipróbáltam hogy jobb legyen, de nem sikerült..
2011. jan. 26. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Az emésztésed most sem jobb? Nem iszol többet?

Én is a táblázattal adtam le 20 kilót, nekem gyorsan hatott. Nálad a hízásnak köze lesz a rossz anyagcseréhez. Mennyire hirtelen álltál rá az új étrendre? Én javasolnék egy tisztítókúrát előbb (zöldségek, gyümölcsök, ezek levei, teák, víz). Előbb ki kellene tisztulnod.

2011. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
régóta ilyen ez, lassan kétéve. Akkor fogytam 10kilót ami hozzám képest sok, mer 65 voltam és 55re sikerült lemennem. de egyre rosszabb az egész az elején még 3naponta volt most meg hetente egy, és igen próbáltam tisztotó kurát nemvált be, mályvateát is ittam, hashajtókat szedtem, kefírgombát ittam nem segítettek.
2011. jan. 26. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:

És mennyire táplálkozol rostdúsan? Tehát gyümölcs, zöldség, gabonafélék?

Ha semmi nem segít, akkor ennek lehet szervi oka, el kellene menned egy kivizsgálásra, addig nem is ajánlatos belekezdened semmilyen diétába. Bár a heti egynél rosszabbat is hallottam már, de ez akkor is nagyon rossz. Gondold el, mennyi kaját ezsel meg egyn nap: az mind benned áll egy hétig, és csak gyűlik.

És ha nem vagy hashajtható (nem csinált semmit a mályvatea, hashajtó bogyók esetleg?), akkor az valami komolyabb.

2011. jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
minden másnap eszek gyümölcsöt. a hashajtók görcsöket csináltak, de mást nem nagyon, volt oan h szinte semmi sem történt. orvosnál már voltam és azt mondta h nem mutattak ki semmit se csak a pajmirigyemnél egykis elváltozást, de azt mondta h az nem jelent semmit sem..
2011. jan. 26. 20:39
 5/6 anonim válasza:
Én is ilyen voltam régen, de már normalizálódott a helyzet. Ez elég durva hogy semmi sem segít. Én anno a szűzteát próbáltam ki, és tényleg bevált. Minden nap jártam wc-re.
2011. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hát énis megpróbálhatom azt de nemfüzök hozzá sok reményt ..
2011. jan. 30. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!