Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ma megettem 4000kcalt az...

Ha ma megettem 4000kcalt az holnap megfog látszódni?

Figyelt kérdés
3 nappal ezelőtt egy falatot sem ettem, tegnapelőtt 2 almát, tegnap megint semmit sem ettem csak vizet ittam, ma viszont vagy 4000kcalt megettem. Rosszul is lettem tőle, hánytam és hasmenésem is volt, azt hittem a gyomrom szétreped. Tudom, hogy nem lett volna szabad így leterhelni, de az előző napokban nem szándékosan nem ettem egy falatot sem mielőtt leszidnátok. Az lenne a kérdésem, hogy ebben az esetben holnap megfog látszódni rajtam vagy simán "átmegy" rajtam?
2011. jan. 22. 16:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
Te má holnap gurulsz öcsém :D
2011. jan. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Simán átmegy.
2011. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha hánytál,meg hasmenésed is volt átmegy rajtad egyből.
2011. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy megadatott nekem, hogy megtudjam: fostál is, hánytál is ma, már sokkal nyugodtabb vagyok. :D
2011. jan. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg baromi rosszul lettem tőle, nem bírtam kihúzni magam, összegörnyedve mentem a wc-re úgy fájt a jobb bordám alatti rész....még sose történt velem ilyen.
2011. jan. 22. 17:06
 6/23 anonim ***** válasza:

Igen, holnaptól várhatsz a hegymászókra. Ugyanis valószinűleg rajtad fognak gyakorlatozni a Himalája megmászása előtt.


De mi a fenének tömsz magadba annyit, hogy utána hányjál tőle?

2011. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
mi mindent ettél?
2011. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
mit ettél?
2011. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

1 görög joghurtot, 1 óriás túró rudit, 1 sajtos croassant, 1 isler szeletet, 1 csomag sajtos kukorica snacket és fél tábla milka csokit. Szóval tömény szénhidrátot, soha nem ittam még ennyi vizet egy nap mint ezek után. De holnap valami kímélő alma, kamilla tea napot tartok azt hiszem. Egy darabig nem felejtem el mennyire fájt az oldalam és majdnem megfulladtam a hányástól, nem ér ennyit az egész....

Egyébként az utóbbi egy hónapban abszolút nem ettem édességet, semmi nassólnivalót csak gyümölcsöket, szóval lehet sok volt így hirtelen.

2011. jan. 22. 17:42
 10/23 anonim ***** válasza:
ha csak ennyit ettél ami ide levan irva akkor szerintem még 1000 se volt meg
2011. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!