Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen hamar fog látszódni a...

Milyen hamar fog látszódni a hatása?

Figyelt kérdés

Én nagyon sokat szeretnék fogyni, 20 kg felesleg van rajtam és most érkeztem oda, hogy ennek véget vetek! Átgondoltam az egészet, de szükségem van a véleményetekre. Diétázni nem szeretnék, mert annak értelmét nem látom, ugyan azt eszem, amit eddig, csak most negyedeltem az adagot. Holnaptól fogok neki állni az edzésnek. Mivel pénzt nem akarok kidobni külön edzőre (nincs is miből), ezért otthoni edzéseket keresgéltem. Napi fél óra ugrálókötelezésre gondoltam. Mivel van egy unokaöcsém és bicikli őrült, arra gondoltam, h elmegyek vele naponta 1-1,5 órát tekerni. Lehet, hogy egy hullahopot is beszerzek az esti tévézéshez. Szerintetek mennyit fogyhatok őszig?? Hatásosabb az ugrálókötelezés, ha a hasamat betekerem fóliával??

A válaszokat előre is köszi :))


2011. júl. 20. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

1,5-2hónap

Csináljuk együtt??

2011. júl. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
benne vagyok :)
2011. júl. 20. 18:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj privit
2011. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!