Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor fog látszódni Rubint...

Mikor fog látszódni Rubint Réka DVD-jének hatása?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el a 2009-es DVD gyakorlatait csinálni.

Fogyni nem szeretnék, inkább csak formálni az alakomon. A csípőm tájékán van pár kg felesleg.

Ma csináltam 20 perc csípő gyakorlatot, 5 perc hasizmot és 13 perc mindent megmozgató gyakorlatokat. Ennyit bírtam.

Nem baj ha minden nap csinálom? Nem fogom magam nagyon megterhelni hirtelen?

Mikor fog eredmény látszódni a csípőmnél?


2010. febr. 9. 17:56
 1/5 anonim válasza:

Szerintem azért pihenőnapok mindenképp kellenek! Tudod, az izomnak regenerálódnia kell ahhoz, hogy nőjön.

Kitartás:)

2010. febr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék kérdezni. Én nagyon vékony vagyok (szóval nincs nagy mellem, s eléggé bánt), ezért gondoltam, "rágyúrok" egy kicsit az alakomra, vagyis szeretném formálni. Szerintetek hogy kezdjem el? Milyen dvd-t ajánlotok? 17/L
2010. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Alakformálásra mindenképp jó, bár ettől nem fog megnőni a melled. Sajnos nekem is nagyon pici, le se merem írni mekkora. De már beletörődtem... Ártani nem ártasz vele, csak izmosabb leszel.
2010. febr. 9. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:

nem akarom leírni hogy mekkora (sípszó) az aki azt mondja hogy egy ilyen után regenerálódnia kell az izomnak

(bemutatnék neki egy két nb1 es vagy nb2 es sportolót akik napi szinten dolgoznak 3-4x annyit mint amennyi egy ilyen dvdben van.

Igen ezdésmódszerhez alkalmazkodik a testünk, és a sportból átörökítve, semmi bajod nem lesz az égegyadta világon ha minden nap csinálod.

Figyelj oda a táplálkozásra és hajrá!

2010. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem azt akarom, hogy megnőljön, hanem ha már nem nagy, akkor az alakom legyen formás:)
2010. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!