Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnap fehérje diétába kezdek!...

Holnap fehérje diétába kezdek! Vélemények?

Figyelt kérdés

Csak fehérje!Semmi zsír,semmi szénhidrát,csak ami a 0%-os joghurtba található

Ezenkívül csirkehús,pulykahús,halak,tojásfehérje,víz

mi a véleményetek?


2011. jan. 21. 22:01
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

22:32-Én hiszek neked,csak Atkins is azt írta a könyvében,hogy ez a zsír+fehérjés dolog csak addig egészséges ameddig követed a módszerét és életstílusát,amikor abbahagyod akkor már nem garantálja,hogy egészséges fogsz maradni

ezért hagynám el a zsírt

2011. jan. 21. 22:39
 12/26 anonim ***** válasza:
Atkins szívrohamban halt meg kövéren. Én nem hinnék neki a helyedben. A fehérje diéta koncepció jó, de valamennyi szénhidrát is kell zsír meg általában mindenben van, szóval 100%-ban kikerülni nem nagyon tudod.
2011. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

22:20- Az idegeimmel hadd foglalkozzak én



a véleményemet kérdezted. ha ilyen onfeju vagy, minek kérdezel?

2011. jan. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
elkoveted a legnagyobb hibat. drasztikusan allsz neki ezert halalra van itelve a dolog. en is fehetje dietat csinaltam no de nem 0 szenhidrattal. butasag is lett volna. en rengeteg zoldseget ettem es reggelire zabkorpat vagy rozskenyeret megis lefogytam evek ota tartom is. az atkins tul drasztikus nem tarthato egy eleten at. az alapotlet jo de nem 0 szenhidrattal.delelott nyugodtan mehet egy kicsi.
2011. jan. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
Jaj ez az "atkinsisszívrohambahaltmeg" már baromi unalmas. Te tudod, hogy tartotta a saját maga által kitalált diétát?
2011. jan. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"Rövid idő alatt látványos eredményt hoz" vesebetegség, köszvény, anyagcserezavar, vitaminhiány.

Csak gratulálni tudok az ötlethez.

2011. jan. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Miért kell így nekemtámadni?

LEírtam az ötletem,nem amit csináltam 1 évig

nem ártana kicsit gondolkozni,mielőtt nekemrontotok

2011. jan. 22. 10:53
 18/26 anonim ***** válasza:
A tojássárgája jobb mint a tojásfehérje: nem véletlen, hogy kisbabáknak is először csak sárgáját szabad adni. Szóval azt nem kell kihagynod.
2011. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Az idegeid szerintem már tönkrementek, főleg ha 1 évig csináltad :D Amit nem hiszek, hiszen akkor nem lenne ez a kérdés...


De én is csak gratulálni, hogy se zöldséget, se gyümölcsöt nem eszel. :D

2011. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

18:12-Annyira hülye vagy,hogy sajnállak

ki mondta,hogy már 1 évig csináltaM?....

2011. jan. 22. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!