Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől a franctól van ez?

Mitől a franctól van ez?

Figyelt kérdés

Amikor diétára fogom magam máson sem jár az eszem csak a finom kajákon és előbb-utóbb véget ér a diétám

Ma eldöntöttem,hogy nem diétázok többet,kész, nincs akaraterőm akkor ennyi

Errefele pedig ma egyáltalán nem kívántam sem az édességet,sem a gyorskaját,sem a puddingot,sem semmit

Azt hiszem megőrülök!

Mitől a franctól van ez így ? Mintha valaki szórakozna bennem


2010. dec. 6. 20:59
 1/5 gfero válasza:
akkor minden reggel úgy indulj hogy nem diétázol és akkor meg van oldva
2010. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én is valahogy így vagyok. ha nem is foglalkozom a témával akkor lehet hogy sokkal kiegyensúlyozottabban táplálkozom, mint amikor rágörcsölök hogy na akkor semmi édesség..mert ha rágörcsölök akkor tuti egész nap az édességen jár az eszem és a végén még eszek is. épp ezért én már csak úgy diétázom hogy nem vonok meg semmit, csak mértéket tartok és sportolok.
2010. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is ez van, ráadásul paprika tvt nézek folyton diéta alatt :D és eltervezem hogy ezt meg azt elkészitem, ha elértem a célomat
2010. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1000000000% hogy az egesz dieta a fejben dol el!!!ragorcsol az ember es semmi masra nem tud gondolni,csak arra h "uristen nem ehetek semmi finomat!!!"es a vegen bezabal.amint nem akarsz dietazni,megszunik a nass iranti vagy mert lenyegeben a testnek nincs szuksege a sok edessegre,csak a lelkednek.ja es amint nem akarsz fogyni,a zsirparnaidat is egesz maskent iteled meg magadon.
2010. dec. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Diéta alatt alapból többet gondolkozik az ember kajáláson, mint egyébként, mit egyen legközelebb, hogy az jó legyen, időben legyen, olyat egyen, amit lehet, stb. Aztán akaratlanul az is eszébe jut, hogy mit nem ehet... és az elme nem ismeri a tagadószót, így ha egész nap azon kattog, hogy NEM SZABAD édességet, akkor ebből kiesik az, hogy "nem", és tulajdonképpen arra gondoltál végig, hogy "édességet enni", ami után aztán persze annyira kívánod, hogy muszáj. Amikor meg nem diétázik valaki, akkor normális esetben vagy tudja, mit fog enni legközelebb, vagy mindegy neki, nem férkőzik be az evés-nemevés téma a gondolatai közé. Gondolom, ezért. Ki kell zárni az édességgel, "tiltott" kajákkal kapcsolatos gondolatokat, ez működhet. (23/N pszichológushallgató)
2010. dec. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!