Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi módszerrel fogytatok?

Norbi módszerrel fogytatok?

Figyelt kérdés
Ha nem sprtolsz rendszeresen, nagy erőbedobással, akkor is működik. Nekem most tettek be csípőprotkót, kell a mozgás, de softosan.
2010. nov. 9. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, működik. Viszont ha fogyni akarsz, akkor a 3-as kódú kajákat szinte teljesen ki kell iktatni, különben csak súlyt fogsz tartani jó esetben. Szóval úgy, hogy délelőtt pizza, délután barnarizs, este zöldség-túró - úgy nem megy. Állítólag 70%-ban azon múlik a fogyás, hogy mit eszel, szóval jórészt ezen dől el. A mozgás amúgy segíti a fogyást, javítja a vérkeringést, az emésztést, erősíti a szívet, stb. Az orvosod biztos meg tudja mondani, hogy mit és hogyan mozoghatsz.
2010. nov. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez jó hír.
2010. nov. 9. 10:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, fogyhatsz. Amúgy nem kell Norbi termékeket használni, eléggé műkaják és nagyon drágák. Elég ha pl. a norbi titok 2ből kinézed a kódokat és normális kajákat eszel. Ja és 3asat tényleg ne egyél, amíg le nem fogysz, utána már mértékkel belefér délelőtt. 1-esből szinte bármennyit ehetsz, amennyi jól esik, 2esből pedig mértékkel és csakis délelőtt. Én így fogytam 20kilót.
2010. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

No igen, egyetértek a másodikkal! Első vagyok amúgy. Szóval én még sok-sok éve Norbi módszerrel kezdtem el fogyózni. Nagyon jó alap ahhoz, hogy megtanuld, mit ehetsz, ha fogyni akarsz. Sajnos valamiért abbahagytam akkor és visszatértem a régi életmódomhoz, évek alatt vissza is jött kamatostól, amit akkor leadtam. Többször nekiszaladtam újra, de nem voltam sosem olyan kitartó, mint akkor.


Most újrakezdtem megint, de nem mondanám azt, hogy Update szerint étkezem. Megtanultam, hogy a lényeg a szénhidrátok és a zsírok kerülése. Persze ezekre is szükség van kis mértékben és nem mindegy, hogy milyen formában. Pl. nem mindegy, hogy a szénhidrát fehérlisztből, vagy pl. zabkorpából származik-e, illetve finomított cukor formájában fogyasztasz-e cukrot, vagy egy finom ropogós almából. Szóval elsősorban ilyesmiket eszem: sovány húsok, virsli, párizsi, tojás, túró, tejtermékek, zöldségek, gyümölcsök. Néha belefér egy-egy túrórudi, müzliszelet, egy kifli, csak ne legyen filmszakadás és bezabálás.


Szóval ha szigorúan Update szerint élnék, akkor mondjuk nem rághatnék el egy almát este a tv előtt, mert az 2-es.


Azt gondolom, hogy spártai szigor és a tökéletesen egészséges táplálkozás (pl. virsli, parizer műkaja, de én fogyasztom őket) sokkal fontosabb, hogy hosszútávon ÉLHETŐ legyen a diéta, amit csinálsz. Ne egy időleges kúra legyen, hanem életmódváltás. Ez benne a legnehezebb.


26N

2010. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

...spártai szigorNÁL és a tökéletesen egészséges táplálkozásNÁL fontosabb...


Elírtam. :)

2010. nov. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, nagyon hasznos tanácsokat kapok Tőletek.
2010. nov. 10. 09:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!