Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a leghatékonyabb...

Melyik a leghatékonyabb fogyókúra?

Figyelt kérdés

Itt elsősorban azok válaszára számítok, akik sikeresen tudtak fogyni. Mivel sikerült nektek??

Köszönöm szépen a tippeket, tanácsokat! ☺️



tegnap 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
tegnap 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Mindenkinek máshogy jó. Egyénileg kell kialakítani egy új életmódot, más étkezési szokásokkal, rendszeres testmozgással, mentális felkészültséggel, mert nyilván a korábbi életmódja valahol elcsúszott, ha fogyásra van szüksége.

Én elég sokat fogytam 4 év alatt, közel 2 éve tartom. Mindhárom fent említett oldalról változtattam, diétázom ( tudatosabban táplálkozom: megválogatom mit és mennyit eszem ( megtervezem), mozgás-sport, az evés érzelmi okainak feltárása, tudatos kezelése) ilyenek.

ma 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kalória számolás és deficitben étkezés.
ma 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy hasznos dolog van: rájönni, miért híztál.

Én pl tudom, hogy ha egyedül vagyok, nem szabad ennem, mert 10 perc múlva újra enni akarok. Úgyhogy az irodában már nem tartok kávéfőzőt (így nincs napi 3-4 két decis tejeskávé), reggel hozok egy adagot és ennyi. Nincs már itt hűtőm, hogy ne legyen benne sajt (á, csak bekapok két kockasajtot, két szelet edamit...), joghurt, kefir; nincs itt keksz, semmi. Ha délután otthon voltam, míg a férjem nem ért haza, hm, eszek egy tepertőkrémes kenyeret. Á, de jó volt volt, eszek még kettőt.


Nekem egyértelműen ez a szokásom okozta a kalóriatöbbletet, mert egyébként én egyáltalán nem fogyasztok cukrosat, lassan 20 éve, semmit. Nálam még a lekvár, savanyúság sem lát cukrot, sütit nem eszek ezer éve, mert ne szeretem.


Nyilván a Hashimoto rásegített, de nem mondom, hogy azét lett rajtam 30 kiló, mert a pajzsmirigyem... azért lett rajtam, mert sokat ettem, ez van.

Elkezdtem számolni, és kiderült, hogy amúgy a plusz felesleges étkezések nélkül kb 1500 kalória amit megeszek, szóval változtatni tényleg elég volt annyit, hogy fegyelmezett lettem.

ma 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kizárólag az hatékony ha kevesebb kalóriát eszel meg mint amit elhasználsz. Semmi más.

Ezt el lehet érni kalóriaszámolással, ami még abban is segit hkgy megtanuld az adagjaidat. Így biztos ansiker.

De el lehet érni máshogy is. Többet sportolni, kevesebbet enni. Viszont nem feltétlen lesz deficitben aki kevesebbet eszik mint korábban, ha korábban sokat evett

ma 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kalóriát számolok és sportolok, másképp sosem ment.

-36 kg, 10 hónap alatt.

ma 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kcal számolás jött be, egyik barátnőmnek az időablakos étkezés. Mindketten sokat sportoltunk mellé. A lényeg ugyan az mindegyiknél: Kcal deficitben lenni. Módszer meg van rá több féle, kinek mi jön be. :)
ma 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!