Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a leghatékonyabb...

Mikogabi1223 kérdése:

Melyik a leghatékonyabb fogyókúra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Maximum 1 év alatt leszeretnék adni 20-25 kg felesleget! 160 centiméter magas vagyok 75 kilogrammal!

Szóval milyen fogyókúrával tudnám(milyen étkezést ajánlotok, mit ehetem és mit nem) ezt a súlyfelesleget úgy leadni, hogy ne lógjon a bőröm!

A tapasztalotokat szeretettel várom.

Előre is köszönöm válaszotokat!

Pusziii



2017. okt. 18. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
kalóriaszámítás (kalóriadeficit) + sport, mozgás
2017. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyenletes, 5x táplálkozás, minimális peksutemeny fogyasztás.

Zöldség és hús mehet. Előbbi a rostokat utóbbi a fehérjét biztosítja.

Sok vizfogyasztas. cukrozott lőttyök, szénsavas italok, gyümölcslevek kilőve.


Kétnaponta 30-50 perc futás, bringázás, egyéb kardio.


Találsz különféle androidos appokat fekvotamasz, guggolas, felules, prank stb. Azokat is érdemes csinálni, felepiteni egy kis izomzatot. Ezeket szépen el tudod osztani egy héten belül egyenletesen.

2017. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

2. kommentelő: a 2 naponta 3-50 perc futást el lehet osztani napi 15-25 percre?

2017. okt. 19. 10:22
 4/5 anonim válasza:
Ahelyett hogy azon keseregsz, hogy nem vagy 40 kiló, inkább örülj. Én összetenném a két kezem ha lehetnék 70 kiló...
2017. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utólsó!!! én nem azt kértem hogy kommenteld a helyzetet! én azt kértem hogy légyszi segítsetek hogyan tudnék lefogyni! és igazábol semmi közöd ahoz hogy miért szeretnék lefgyni! én meg összetenném a két kezem ha 40 kiló lehetnék
2017. okt. 20. 08:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!