Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a leghatékonyabb fogyókúra?

Mi a leghatékonyabb fogyókúra?

Figyelt kérdés
Igen tudom, ne egyek és mozogjak sokat..de úgy szeretek enni!
2016. jan. 14. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
-ha te sokat eszel,akkor úgy nem fogsz lefogyni,
2016. jan. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megfelelő ètrend es rendszeres mozgàs. 70%-ban az ètkezèsen àll vagy bukik a dolog.
2016. jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ülő munkát végzek napi 8 órában. Úgyhogy a mozgás szerintem is jó lenne, de nap végére teljesen kitikkadok, a rendszertelen evésről pedig nem is beszélve. Valamit ki kell találnom. Olvastam a Reg-Enor diétáról, ahol elég nagy eredményeket értek el. Lehet kipróbálom.
2016. jan. 14. 12:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő, melyik az, ahogy az is, hogy az étkezés megváltozásától vagy a mozgástól fogysz jobban.


Megjegyzem, ha zavar a rendszertelen étkezés, akkor vigyél bele rendszert.

2016. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nap végére kivagy, még fontosabb lenne mozogni akkor. A séta is valami vagy egy gyors torna...

S mi van hétvégén? Amikor ülőmunkát végeztem, a napi 2-3 óra gyaloglás elég minimális volt, úgyhogy hétvégente teljesítménytúrákra mentem :) Sosem sportoltam, de valami kis mozgásra szükségem volt azért, a hegyeket amúgyis szerettem.

2016. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szoktunk menni kirándulni, sétálni, biciklizni hétvégente :) meg étterembe... :D ahhhh akaraterő!! tudom :)
2016. jan. 14. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!