Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A lányom 14 éves, 170 centi...

A lányom 14 éves, 170 centi magas, és ma reggel 61 kg volt. Tennem kéne valamit?

Figyelt kérdés

Sportol heti 6. 5 órában (vív), és elég jó combizma van, de 61 azért egy kicsit sok, nem?


Azt mondják, a magasságból el kell venni 120at, és akkor kijon az ideális tömeg, ami ezesetben neki 50!


És annál több mint 10 kg- mal többet nyom.



Tudom, hogy tinédzserkorban a legkönnyebb leadni a súlyt, ezért azon gondolkozom, befogom valami diétára az ő érdekében.



Mit gondoltok? Mi lenne itt a felelős szülői döntés?



tegnap 10:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
70%

6,5/ hét hogy jön ki? Nem igen osztható átlagos csoportos edzés időre.

Ami biztos ennyi intenzív edzéssel jóval átlagon felüli az izomzata, így emiatt nem az átlaghoz kell viszonyítani. Bár valószínűleg nem tudod két újjal össze csípni a zsírt a hasán. Ha ez így van akkor az teljesen normális. Ha pedig mégis, akkor a megfelelő táplálkozással hamar lemegy a felesleg az ő esetében, de szüksége van az energiára, ezért fogyókúrára nem szabad fogni, mert leépül az izomzata.

tegnap 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
21, én úsztam, hétköznap hajnalban 1-1 óra volt az edzés, szombatom másfél.
tegnap 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
81%

Csatlakozom az előzőekhez, ez a TM-120 dolgot valószínűleg valami anorexiás fórumon lehet olvasni, mert ez sehol a világon nem hivatalos, egy komplett baromság.


Az egyetlen hivatalos dolog a tesstömeg index (BMI), aminek vannak kritikái, főleg sportolóknál, de a jelenlegi 21-es BMI tökéletes, és sehol senki normális nem kérdőjelezi ezt meg.

tegnap 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
77%
Provokáció jelentve.
tegnap 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
48%
Biztos hogy nem az anyja vagy. Ha meg igen akkor szánalmas hogy nem jössz rá hogy ez hülyeség. Szegény teljesen egészséges, és abszolút nincs elhízva. Nekem akkor 163 cm.teresként 43 kilósnak kéne lennem ami elképesztően kevés...
tegnap 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
57%
Ne hülyéskedj, 170 centihez nem sok. Adj neki enni egészséges ételeket, sok fehérjét, kevés cukrosat.
tegnap 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!