Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fog még nőni a 14 éves lányom?

Fog még nőni a 14 éves lányom?

Figyelt kérdés
A 14 éves lányom 159 cm folyamatosan panaszkodik hogy milyen kicsi és hogy 2 éve már nem nőtt semmit. Biztassam azzal hogy még biztos nőni fog vagy lehet hogy tényleg ekkora marad? Én és az apja se vagyunk ilyen kicsik csak tényleg az a gyanus hogy 2 éve nem nőtt

máj. 20. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
14 évesről van szó, bakker. Nem 24 vagy 34. Nyilván fog.
máj. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Hat, lehet, de ki tudja.

150 centis nokent is teljes eletet elek, 2 gyereket is szultem, szoval semmi se lehetetlen.

Mutasd meg neki a valaszom, mindig van lejjebb.

Szo szerint 🤣🤣

máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Ha két éve nem nőtt akkor esélyes, hogy nem fog. Ha genetikailag van még benne tartalék akkor fehérje dús táplálkozás némileg segíthet.

Szurkolunk nektek.

máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Valószínűleg fog. A sport (csonterősítés) is rásegít. De van élet 160 alatt. Pl én.
máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
És mi a baj a magasságával?
máj. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
A nők úgy 20-21 éves korukig nőnek kb most nem pontosan mondtam de kb. A férfiak kb 19-20
máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Hat a nok pont nem nonek annyira sokaig. Altalaban azt mondjak,hogy az elso menstruacio utan meg 2-3 evig tart a novekedes es ennyi. Mondjuk nalam ott meg is allt, miutan eloszor megjott 12 eves koromban, utana mar egy centit nem nottem. 2-es voltam.
máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Én is pont 159 cm vagyok, nagyjából 8. osztály körül értem el ezt a magasságot. Sokáig engem is zavart, sőt, még most, 22 évesen is elfogadnék egy csodatevő jótündértől plusz 5-10 centit. De már nagyjából elfogadtam:)) Szerencsére ez a magasság azért már pont olyan, hogy a legtöbb üzletben tudok magamnak ruhákat vásárolni, mindig találok magamnak nadrágokat. Igen, alacsony vagyok, a nagyon magas haverjaim viccelődnek is vele olykor, de azért nem olyan szintű alacsonyságról van itt szó, hogy "a cirkuszban lehetne mutogatni" miatta. Vannak olyan magas barátnőim, akik kifejezetten irigykednek rám, hogy milyen "cuki" vagyok, és, hogy könnyen találok magamnak nálam magasabb párt.
máj. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Szia! Én kb 12-15 éves koromban 154 cm megálltam. 15 éves voltam és egy nyár alatt 16 cm nőttem. Baromira fájtak.a csontjaim😃

Nő vagyok és 170 cm. Gyakorlatilag kb 20 éves koráig bármikor megindulhat a növekedés.

Egyen sok feherjét, vitamint. Legyen sokat a szabadban, sportoljon, mozogjon🙂

máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 évesen még 160 voltam, aztán azon a nyáron nőttem majdnem 9 centit - mondjuk rhadtul fájt :D, az is tény, ráadásul a testtartásomnak sem tett jót, mert nem tudtam mit kezdeni a "hirtelen" magassággal.


Szóval igen, nőhet még, persze.

máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!