Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudnám...

VielBa kérdése:

Mennyi idő alatt tudnám leadni ezt a felesleget?

Figyelt kérdés

173 cm magas vagyok, van rajtam körülbelül 8 kg felesleg. Aktívan sportolok általában, de volt egy komolyabb sérülésem ami miatt nem tudtam semmit csinálni jelentős ideig.


heti 3x kardió

heti 2x súlyzós edzés

heti 1x úszás


Természetesen kalória deficit mellett, mennyi idő alatt tudnék újra formába kerülni?



tegnapelőtt 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Karácsonyra normál tempóban simán.
tegnapelőtt 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Heti fél-egy kiló fogyás a fenntarható. Ez különböző tényezők alapján lehet több vagy kevesebb is.
tegnapelőtt 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 60-ról 52-re kcal számolással és RENGETEG sporttal 4 hónap alatt fogytam le.
tegnapelőtt 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
nem teljesen mindegy? ha 80 kiló zsír lenne rajtad még megérteném, hogy fontos, de 8 kiló...?
tegnapelőtt 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4

Lehet hogy neked 8 kiló az smafu, de attól még nem kell ledegradálni más problémáját. Rajtam is volt egyszer 8 kiló plusz, úgy hogy előtte világ életemben nagyon vékony voltam, így bizony ez nagyon rosszul érintett akkor, borzasztóan éreztem magam a bőrömben, és nagyon nagy meló volt leadni. Lement végül 4 hónap alatt, de kb csak arról szólt az életem abban a 4 hónapban... Kis súlyból nehéz fogyni, mert eleve alig használunk kalóriát, a kicsiből még visszább venni meg marha nehéz.

tegnap 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!