Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Híztam de csak most vettem...

Híztam de csak most vettem észre, mit tegyek hogy elfogadjam?

Figyelt kérdés
165/57 voltam és az elmúlt hónapban eléggé elengedtem magam és 60 körül vagyok. Nem vettem észre magamon de most néztem egy régi képet a lábamról és látom hogy most vastagabb. Nyilván amint lehet leadom a kilókat. De addig is hogy tegyem tul magam ezen hogy ennyire elbasztam? Sirhatnekom van
tegnap 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Bolhából csinálsz elefántot. 3 kg az semmi. Inkább örülj, hogy időben észrevetted és teszel ellene. Ha viszont ezzel a magassággal ez a súly tenyleg ennyire zavar, akkor testkepzavaros vagy, és a mentális háttered kellene rendbe szedni.
tegnap 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam hogy ez valójában nem normális hogy emiatt ennyire ki vagyok...nem is akartam fogyni amúgy de most csak azon gondolkozom hogy akkor mennyivel vékonyabb voltam és hogy azért 3 kilót leadni nem olyan könnyű és hogy mikor fogok újra úgy kinezni

- vagy jobban. Egyszerűen azt érzem nem bírok várni hogy leadjam a kilókat

tegnap 23:00
 3/3 anonim ***** válasza:

3 kg az semmi.ne aggódj

Egyébként ha tovább fokozódna mindenképp kérj segítséget mert ez így se normális már

tegnap 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!