Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elfogadjam magam, vagy tovább...

Elfogadjam magam, vagy tovább folytassam?

Figyelt kérdés
Hogyan legyek olyan mint a magazinokban szereplő lányok? Már 3 éve fogyózom, közel 40 kilót fogytam de még mindig nem vagyok olyan...Nagyon szeretnék olyan vékony és karcsú lenni, most inkább az átlag/normál kategóriába tartozok. Egy "kicsit" megereszkedett a karomon, combomon, az alhasamon a bőr emiatt is rosszul érzem magam és még csak 16 vagyok. Tornázok heti 5x és látom a változást lassan de úgy érzem nagyon messze vagyok attól amilyen lenni szeretnék. Mit csináljak, mert folyton őrlődöm, hogy semmit sem érek, hogy csúnya dagadék vagyok. A derekam (legalábbis szerintem) széles, de már érzem a bordáimat akkor még is hogyan fogyjak belőle? Az lenne a kérdésem elfogadjam ezt vagy fogyózzak ameddig nem fogok a címlaplányokra hasonlítani?

2016. aug. 19. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ne butáskodj! Azok a lányok tudod miért néznek ki úgy, ahogy? Mert van a háttérben egy illető, aki jól PhotoShoppol. Ennyi. Nekik sem tökéletes az alakjuk, de néhány kattintással eltűnnek az anyajegyek, kisimul a bőr, akkor is, ha eredetileg ráncosabb, mert gyűrődik az adott testhelyzetben. Ezen kívül profik fotózzák őket, olyan beállításokkal, hogy a legelőnyösebb oldalukat láthasd! Ne akarj rájuk hasonlítani, mert az hazugság! Nem tökéletes egyik modell sem. Fogadd el magad, te így vagy egyedi, különleges és bizonyosan szép is.
2016. aug. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi a testsúlyod és magasságod? Ha 16 évesen 40 kilót fogytál a múlthoz képest akkor kétlem hogy baj lenne a testzsíroddal. A címlaplánykákra sose fogsz hasonlítani mert az nem a valóság hanem egy hamis példa amit a korodbeli nők elé állítanak, hogy sose legyenek elégedettek a testükkel.

Nem kell hogy teljesen elfogadd magad. Én se fogadom el a testem százszázalékosan, ezért járok konditerembe és táplálkozon tudatosan, hogy mindig jobbítsak magamon. Neked is ezt ajánlom. Az meg ostoba felfogás hogy messze vagy a céltól, inkább nézd úgy hogy minden jól elvégzett edzéssel közelebb kerülsz.

2016. aug. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabbakat kihagytad. Paraméterek előtte/utána és kép. 16 évesen feladni? Más meg még 30 évesen is szenved...
2016. aug. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne másokra akarj hasonlítani, hanem magadból kihozni a legjobbat. Mindenki más, más csontozat, más testfelépítés, más magasság. Nekem pl. sosem volt vékony derekam, se nőiesen kerek csípőm, akkor sem, amikor 15 kiló plusz volt rajtam, és most sem, amikor nincs rajtam semmi felesleg. Egyszerűen ilyen az alakom, előnytelenül hízok, nincsenek hosszú lábaim. De most teljesen elégedett vagyok magammal, van önbizalmam. Tudom, milyen ruhák előnyösek nekem, és mik nem, mit érdemes magamból megmutatni, és mit nem. 41 éves vagyok, és feljönnek rám (sőt jól is állnak) a 15 évvel ezelőtti kedvenc ruháim. Nekem ez volt a célom, elértem és boldog vagyok, még ha nem is nézek ki úgy, mint egy modell. Fiatalosnak, fittnek, csinosnak látom magam, és ez tökéletesen elég nekem.
2016. aug. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor leöltöttem a telefonomra egy alkalmazást, olyan photoshop szerűt. Viccből egy rosszul sikerült selfiet kezdtem el retusálni. Egész sokkban voltam a végére milyen jó kép lett. Szerinte a profik rendes programmal, hozzáértéssel es alapból előnyös fotókkal mit tudnak elérni? És te erre akarsz hasonlítani. Én sosem leszek olyan vékony, de ez van. A lényeg, hogy saját magadből a legtöbbet hozd ki. A gebe, fiúsan vékony alkat szerintem amúgy sem szép, sokkal jobb a sportos, egészséges test.
2016. aug. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb, hogy keress egy normális példaképet!


A magazinokban magas (175-180cm) lányok szerepelnek, tehát jobban eloszlanak rajtuk a szövetek. E mellett vékony a testfelépítésük is, olyan a csontozatuk, izomformájuk, hogy vékonyak. Illetve sokuk serdülő tinilány vagy fiatal nő, így mások az adottságaik is. És természetesen e mellé még ott a Photoshop is, amivel csodákat lehet elérni.


Szóval tényleg keress egy normális példaképet.

2016. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne akarj rájuk hasonlítani, mert az hazugság! Műanyag babák makulátlan természetellenes szépséggel.

Próbáld elfogadni magad, törekedj a természetes szépségre! :)

Egy bájos mosoly, egy huncut kacsintás ezerszer szebbé teszi a lányt, mintha kirakatbabává fogyasztja magát és agyon photoshoppolt csücsöris képekkel instázza tele a netet! :)

2016. aug. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!