Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek most? Folytassam a...

Mit tegyek most? Folytassam a kurat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy hibrid-fogyokurat tartok, aminek az alapja az, mint minden dietanak, egeszegesen taplalkozom es edzem. A kulonbseg az, hogy: viz helyett hazilag kevert italt fogyasztok csak (orolt fahej, citromle, gyomber, uborkale es zoldtea kevereke), amibe szoktam barnacukrot tenni, hogy finomabb legyen. Ebbol napi 3 liter megy le, mar lassan ket hete iszom. Sulyzos edzest vegzek, 5 kilos sulyzoval 10x100 ismetlest. Tegnap eszrevettem, hogy zoldes arnyalatu a vizeletem, es nagyon fajt a hasam. Szerintetek az lehet a baj, hogy tuledzem magam? Veletek is elofordult mar?
2016. febr. 9. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos az edzéstől pisálsz zöldet, és nem attól a trágyától, amiből napi 3 litert iszol.
2016. febr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Haver. Azért amellett a cucc mellett nem ártana vizet is inni. :D

Az a mennyiség rengeteg.

2016. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Barna cukor ugyanaz, mint a fehér, csak nincs tisztítva.

Uborka és citrom vízhajtó, lehet a több is, de már ez a kettő is sokat árthat ekkora mennyiségben.

Zöldtea vérnyomáscsökkentő, okozhat problémákat.

Fahéj és zöldtea is túladagolható, bizonyos mennyiség felett mérgezi a testet.

2016. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Türelmes ember vagy. Nekem eszembe nem jut 12 ismétlés fölött súlyzózni :D Amúgyis izmot akarok növelni, nem állóképességet vagy mire jó a sok ismétlés...


Nyilván valamit nem bírsz a 3 liter érdekes keverékedben. Én speciel cukormérgezést kapnék tőle, bár nem tudom, mennyire cukros. Ahogy írták, a növényeknek megvan a maguk hatása, elképzelhető, hogy ekkora mennyiségben megárt neked. Azt sem tudjuk, mit s mennyit eszel, azért a táplálkozás is eléggé fontos.


Mindennap súlyzózol (erről nem írtál)? Mert az nem jó. Ezen kívül nem tudom, kinek mi okoz túledzést. De pihenni mindenkinek kell, ha edz, ez nagyon alap.

2016. febr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!