Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami tipp hogy elfogadják...

Valami tipp hogy elfogadják magam, illetve legyen onbizalmam?

Figyelt kérdés
Szeptemberben elkezdtem fogyokurazni akkor 68 kg voltam 165 cm-hez. November korul voltam 62 akkor ugy voltam vele hogy ez igy jo csak tartanom kell,de aztan elkezdtem tovabb fogyni igy 1,5 honapja voltam 58 kg. Ugy voltam vele hogy jo meg 1-2t leaadok abba nem halok bele.Ahogy elértem meg inkabb csak lejjebb akarok menni.Jelenleg 54 vagyok de igy sem igazán tudom elfogadni magam. Ha barmilyen ismerőssel talalkozok mondjak hogy mennyit fogytam,de hogy mar eleg de en ezzel nem tudok egyet erteni valahogy ugyanolyan csunyanak latom magam mint az elejen. Ez miatt az onbizalmam is mínuszokban van. Esetleg valaki ha hasonlo helyzetbe volt sikerult elfogadnia magat,Es ha igen hogyan?

2020. ápr. 19. 18:32
 1/9 Tak válasza:

Az ember élete során többször változik az énkép,többnyire fontos életszakaszok vagy mérföldkövek miatt,de lehet egy lelki törés,egy fizikai betegség,vagy egy új párkapcsolat is ilyen mérföldkő.

Válassz ezek közül,és garantált az énképed megújulása,de éld szívvel,csak akkor jön.

2020. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Sokszor így kezdődik az anorexia, csak még 1-2 kiló, na még 1-2...

Tudatosítsd magadban, hogy 20 alá ment a bmi-d. Sikerült lefogyni, vékony vagy, most már tényleg csak tartani kell a súlyt. Legfeljebb kicsit izmosodni lehet, hátha akkor jobban látnád a különbséget.

Fotókon nem látod magad vékonyabbnak?

Nézd meg, hogy lógnak rajtad a régebbi ruháid.

2020. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok csak férfiként. 118-ról 83kg lettem 188cm magassághoz, de még mindig fogyni akarok.


Úgy tűnik hogy szívesen csinálja az ember azt ami jól megy... :D

2020. ápr. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Fotókon szebbnek latom magam mint amikor csak ugy a tükörbe nezek,illetve a ruham nagy resze nagy is ram,de meg igy se latom magam jónak.
2020. ápr. 20. 08:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Kezdj bele kicsit a "testépítésbe" :) Nem tudom, mennyit mozogtál eddig, de egy kis izom nagyon szép formát tud adni.

Én mondjuk nem sírnék, ha így néznék ki:

[link]

Ez pedig nem megy egy korrekt izomzat nélkül. Ha pedig okosan csinálod rájössz, hogy a kilók messze nem azt és nem úgy jelentik, ahogy most a fejedben él. Ugyanis ha izmot növesztesz, nő a súlyod, de sokkal formásabb leszel. Ehhez viszont kalória plusz kell, sok fehérje és megfelelő edzés.

2020. ápr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A nagy ruhák a probléma. Egy méretben nem passzoló ruha, nagyon sokat ront a megjelenésen és a hangulaton is. Ezért nem ajánlott, most a homeoffice-ban is folyamatosan kinyúlt pólóban meg ilyenekben ülni, annak aki egyébként érzékeny lelkületű.


Mostmár biztosan jó alakod van, vegyél hozzá passzoló ruhákat. Hiába van valakinek szép alakja, ha 3 számmal nagyobb pólóban meg nadrágban rejtegeti.

2020. ápr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pszichológusra lenne szükséged, mivel a lekeddel, gondolkodásoddal van a baj, ezért nem tetszik semmi, amit látsz.
2020. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
en is igy vagyok... csak en inkabb hiznek 60 kilorol :D
2020. ápr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tak válasza:
8-as,előbb leveskúra,amennyit meg bírsz enni egyszer-egyszer,és ha tágult a gyomor,akkor jöhet a husi,krumpli,rizs.Ha dohányzol,akkor nem fog menni.
2020. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!