Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Blackpinkes emberek valami tipp?

Blackpinkes emberek valami tipp?

Figyelt kérdés
Lisa a blackpinkből vékony de szép az alakja (45kg ) hogy lehegnék én is ennyi kiló? Tudom hogy az ázsai embereknek könnyeb a csontozatuk és más étkezéseik is vannak de ha mégis lenne valami tippetek esetleg ??

#Lisa #jenni
2019. dec. 16. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Nyilván ez függ attól is, hogy milyen magas vagy, milyen a testalkatod stb.

Ha mondjuk 160 cm vagy akkor lehetsz ennyi, bár szerintem ez már nagyon vékony.

Nem teljesen tartom egészségesnek ahogy Lisa kinéz, akármennyire is szeretem őt.

Próbálj meg sok zöldséget, sovány húsokat, halakat, összetett szénhidrátokat és megfelelő mennyiségű fehérjét enni. Pl.:Reggeli: zabkása, bogyós gyümölccsel, magokkal/ 1-2 tk. mogyoróvajjal.

Tízórai: 2 szelet abonett, csirkemellsonkával, zöldséggel + valamilyen gyümi magokkal.

Ebéd: Saláta, sütőben sült édesburgonya, hús/hal.

Uzsonna: Tojás zöldségekkel, tk. kenyér.

Vacsora: Zsírszegény túró kis édesítőszerrel, fahéjjal.

Arra figyelj kérlek, hogy ne koplalj, ne tedd tönkre a szervezeted! Étkezz egészségesen, és akkor nem probléma ha néha becsúszik egy-egy szelet pizza vagy süti.

Sportolj, mozogj sokat! Ha olyan környéken laksz kezdj el futni, illetve végezz saját testsúlyos edzést.

Hajrá, én drukkolok neked! ☺️

2019. dec. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a normális válaszodat! Eddig mindig csak azt kaptam hogy biztos beteg vagyok valami van az agyammal mondjuk lehet xd

165cm vagyok 48 Kg vagyok most elkeztem pár napja 51 ről idultam nem koplaltam! Próbáltam minnél egészségesebben táplálkozni ! Nagyon köszönöm tényleg hogy ilyen kedves vagy !!

2019. dec. 17. 00:21
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Már így is túl alacsony a testsúlyod; az ázsiaiaknak eleve vékonyabb csontozata, ill. az idolok nagyon keveset esznek, egészségtelen, de a vezetőség rájuk kényszeríti.
2019. dec. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ne akarj szerintem úgy kinézni tudod nekik baromi vékonynak kell lenniük mert a kamera szélesít akkor gondolj bele hogy nézhet ki élőben, szegény már tényleg csont és bőr lassan, pedig én is szeretem :/
2020. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Interneten rengetek ilyen cikket találsz ami segíthet.

Kezdjél el edzeni. Az sokat segít.

De nagyon vigyázz magadra!

2020. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!