Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges a vékonyabb derék...

Lehetséges a vékonyabb derék elérése diéta nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem vagyok egy túlsúlyos, vagy husisabb lány, viszont mindig is egy kicsit vékonyabb derekat szerettem volna, úgy érezném magam igazán szépnek. Bevallom a diéták betartása nem igazán sikerült, de gyakorlatokat végezni/sportolni viszont szeretek, nincs vele problémám. Lehetséges hogy vékonyabb derekam legyen anélkül hogy bármilyen diétát követnék és csak gyakorlatokat csinálnék/edzenék?



tegnap 19:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Kalóriadeficithez nagyon sokat kéne sportolni, ha úgy akarod elérni, hogy nem figyelsz oda az étkezésre. Konditeremben a nagyon sportos csajoknak pont nincs derekuk, olyan férfias. Izmos és feszes, de nem olyan vékony. Inkább olyan egyenes a testük.

Normális mozgással és az étkezésre odafigyelve lehet vékonyabb. Meg van néhány gyakorlat is, amire erre jó.

De attól is függ, hogy milyen alkat vagy. Van, aminél vékonyabb már nem lehet, akármit is csinálsz.

Meg ugye az sem derült ki, hogy normálisan eszel-e vagy már eleve alig eszel és azért nem tudsz kevesebbet enni.

ma 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha eleve vékony vagy és a derekad mégsem vékony, egyetlen megoldás van: kiveteted a lengő bordáidat. Plasztikai sebésszel konzultálj ezügyben.
ma 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11

Ha jelenleg a súlytartó kalóriáját eszi, és tényleg nem fog annál többet enni, akkor nem kell olyan rengeteget. Csak hát igen, kicsi az esély hogy nem fog többet enni ha többet mozog. Kell a kontroll.

ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Már páran leírták előttem.

Maximum fogyással lesz vékonyabb a derekad.

Kalóriadeficit=fogyás

Deficitet az étkezéseddel tudod elérni nagy %-ban. Persze az edzés jó és kell,de nem azért, hogy a derekad vékonyabb legyen, mert edzéstől nem lesz.

ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!