Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges a vékonyabb derék...

Lehetséges a vékonyabb derék elérése diéta nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem vagyok egy túlsúlyos, vagy husisabb lány, viszont mindig is egy kicsit vékonyabb derekat szerettem volna, úgy érezném magam igazán szépnek. Bevallom a diéták betartása nem igazán sikerült, de gyakorlatokat végezni/sportolni viszont szeretek, nincs vele problémám. Lehetséges hogy vékonyabb derekam legyen anélkül hogy bármilyen diétát követnék és csak gyakorlatokat csinálnék/edzenék?



tegnap 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Gyakorlattal max erősebb leszel, ezáltal vastagabb lenne csak.

Diéta.

tegnap 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
75%
https://www.youtube.com/watch?v=1odAdkSGThE nekem ez segített. De fontos a sok víz, megfelelő mennyiségű alvás és az egészséges étkezés. Nem diéta csak egészséges ételek evés, chips, fagyi, édesség kizárása. Sok zöldség, gyümölcs, chia puding, proteines termékek, és fontos hogy emelett én sétáltam és futottam is, és volt hogy egy nap kétszer is megcsináltam ezt a tornát + két naponta egy órát evezőpadoztam. Nem kell támadni ha ez valakinek nem vállik be, mert mindenkinek más a teste
tegnap 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem
tegnap 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a második válaszolónak!:) Neked mennyi idő volt egy “észrevehetőbb” változás elérése?
tegnap 21:23
 5/13 anonim válasza:
22%
Egy hét után már lehetett észlelni egy icipici változást, és folyamatosan egy nagyon minimálisat, de a cél elérése az több hónap volt (úgy hogy meg is tuddjam tartani és ne ingadozzon a súlyom).
tegnap 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hiába a mozgás ha az étrend nincs rendben. A derekad úgy lesz véknyabb meg keskenyebb, ha fogysz, fogyni kalóriadeficittel tudsz. Kalóriadeficitet elérni kaloria számolással lehet a legkönnyebben és leggyorsabban. Az a 6 perces “torna” kb. 10 kalóriát éget el, de arra pont jó h el hidd h tettél valamit az alakodért és ezért most belefér egy szelet csoki ami 150 kcal. 🤣
ma 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Megy a lepontozás, mert fáj, hogy fogyni kell a vékony derék miatt? 😂
ma 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Hová fogyjon valaki aki eleve 50 kg, és ki vannak a bordái, mégis vaskosabb a dereka?
ma 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8-as


Genetika, van olyan test, ahol a derék, ha megszakadsz, akkor sem lesz vékony derekad.

ma 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy vékonyabb legyen bármid, mindenképp fogyni kell, ahhoz pedig kcal deficitben kell lenni. Ha elkezdessz sokat mozogni, és tényleg nem eszel többet mint jelenleg, akkor elérhető a Kcal deficit. Viszont ha nem számolod a bevitt kalóriákat, akkor valószínű hogy észrevétlenül többet fogsz enni a plusz mozgás miatt.

A másik út, hogy elkezdessz erősítő edzéseket végezni, izmot szedsz fel. Ugyan a derekad nem lesz vékonyabb, ám sokkal formásabb leszel, jobb lesz az alakod, megnő az önbizalmad, és már nem is fogsz akarni vékony derekat. :)

ma 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!