Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy nőnek sok a 68kg 168cmhez?

Egy nőnek sok a 68kg 168cmhez?

Figyelt kérdés

ma 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Teljesen egészseges
ma 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Eléggé a felsö határ, de még alapesetben nem vészes, ha nem csak zsír, hanem izom is van rajta
ma 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
49%
Nem, teljesen rendben van.
ma 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
44%
Nem, de ha nem érzed magad jól, akkor kezdj el edzeni. Bár én amikor nem éreztem magam jól, az azért volt mert a nővérem mindig dagadttozott, és emiatt nem voltam elégedett, meg volt egy párom is aki szintén piszkálni kezdett. Hozzateszem semmi baj nem volt a Testemmel, sőt nagyon is csinos voltam, most is kB ugyan az az alkatom, es azt mondom, hogy buta voltam, hogy hallgattam rajuk es elhittem. Nővéremnek idővel rajottem, testképzavara volt, kockás volt a hasa és azt mondta dagadt meg tiszta hájas. Szóval mikor így erre rájottem, nem érdekelt mit mond, Azzal a sráccal, közben kiderult csak leakqrta húzni az önbizalmam, és utána olyannal voltam, akinek vonzó voltam.
ma 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem sok. Én is ilyen magas vagyok és 63 kg, de engem folyton azzal zaklatnak milyen sovány vagyok.
ma 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Nem sok nyugi Orsi
ma 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, hogy izom vagy zsír
ma 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!