Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen magas és hány kg vagy...

Milyen magas és hány kg vagy most, hány kg szeretnél lenni, milyen módszerrel fogyózol, és mióta?

Figyelt kérdés
szept. 16. 20:47
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Tanácsotok is van neki?
tegnapelőtt 10:08
 22/28 anonim ***** válasza:
74%
Az a tanácsom, hogy vallja be saját magának először, hogy mit és mennyit eszik, aztán csökkentse szépen a bevitt kalóriát.
tegnapelőtt 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Igen. Egy normális egészséges étkezés kialakítása. Ha ennyire mélyről indul, akkor dietetikus segítségével.
tegnapelőtt 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a napi 1x-i étkezés következtében nagyon lelassul az anyagcsere, raktározásra fog átállni a szervezet, ezért nem fog tudni fogyni az alany.

Fel kell pörgetni az anyagcserét.

tegnapelőtt 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nyilván napi 200 gramm rizzsel nem lehet létezni, konkrétan éhen hal az illető. Rendesen kell enni. Ha meg olyan gyógyszereket szed ami valóban lassítja az anyagcserét, akkor dietetikussal kell konzultálni. Értelmes tanácsot itt senki nem fog tudni adni neki, de az elég egyrtemű hogy napi 200 gramm rizs fogyasztása nem a jó út.
tegnapelőtt 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
És én miért lettem 0%-ra lepontozva? Szerintem normálisan válaszoltam a kérdésre. (5-ös voltam)
tegnap 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Mert iszonyú vékony vagy a magasságodhoz képest, 53-54 kg már nagyon egészségtelen lenne.
tegnap 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

186 cm ; 90 kg


Jelenleg súlytartás nellett izomtömeg növelés a cél. Az elmúlt 6 hétven 90 és 90,7 kg között ingadoztam a mérőnapokon (hétfő reggel output után, input előtt). A következő néhány hónapban ezt tervezem folytatni, aztán az eredmény függvényében lehet, hogy jövő tavasszal ledobok 3-4 kilót.

ma 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!