Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen magas és hány kg vagy...

Milyen magas és hány kg vagy most, hány kg szeretnél lenni, milyen módszerrel fogyózol, és mióta?

Figyelt kérdés
szept. 16. 20:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
51%
159 centi vagyok, 45-46 kg. Nem fogyózom, súlyt tartok.
szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
10%
Pont jó méret, egy juhnak
szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%

155 cm 77 kg

Cél 68 kg

(Voltam sokkal tobb es lementem 62ig. 68-on ereztem magam legjobban)

szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

165 cm 58-59 kg

Egy jelentős hízást követően 78 kilóról életmódváltással (sport, táplálkozás) fogytam le 53-ra, de mivel akkor már nagyon soványnak néztem ki, ezért “lazítottam a gyeplőn”, majd lassan visszatornáztam magamat a számomra legoptimálisabb 55-57 kilóra. (most 1-2 kilóval több vagyok, de ez még belefér)

szept. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
0%

Jelenleg 170 cm vagyok 58 kilóval. Én ezt már elég soknak érzem, a tükörben se tetszik az, ami visszanéz rám, mivel az én alakomon több a zsír, mint az izom. Ezen szeretnék változtatni, csak sajnos mivel szinte mindennap már reggel 7-kor elindulok a suliba és csak ilyen este 6 vagy 7-re érek haza, plusz utána még tanulnom is kell, így tényleg nincs időm a sportra. A kedvencem az, amikor azt hallom, hogy arra van időd, amire szeretnéd. Hát... nekem valamiért még se fér bele a sport ebbe a 24 órába, vagy az alvásidőmből kell elvennem.

De visszatérve a kérdésre, az álomsúlyom kb 53-54 kiló lenne ehhez a 170 centis magasságomhoz.

szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:

165 cm/95 kg vagyok most. Nincs igazán célsúlyom, úgy vagyok vele hogy ha egy egészséges súlytartományon belül lennék az tökéletes lenne, ami nekem 55-65 kg közt van.

Sima kalóriaszámlálással fogyok, nem fogyókúrázom. Mindenből eszek pont úgy mint azelőtt, csak épp sokkal kissebb mennyiségben. Egy olyan 6-7 hónapja csinálom nagyjából, eddig 35 kg ment le.

szept. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
10%

183 centi vagyok és 105 kiló

Nekem 72 az álomsúlyom. De napi egyszer eszek 200 gramm rízst mégse fogyok. Valószínűleg a gyógyszerek miatt vagyok dagi.

szept. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Jelenleg 170 centi körül és 70 kg... tavaly nyár óta híztam 6 kilót, mert úgy érzem mindig stressz és stressz, és nem sikerül valami jól kezelnem. De a legmagasabb súlyom 115 kg volt, pár évvel ezelőtt, szóval ez a 70 kg sem a kiinduló állapot, volt ez rosszabb. De zavar engem a mostani súlyom, vissza szeretnék menni legalább 65 köré. Amúgy kalóriaszámlálás, csak az utóbbi 1 évben nem megy.
szept. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Awatpr0 ***** válasza:

29 vagyok, 183-4cm, 90kg

Voltam pár hónapja 75 is, 80korulre szeretnek lemenni, úszással, otthoni edzéssel/diétával

tegnapelőtt 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
ys
tegnapelőtt 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!