Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen magas és hány kg vagy...

Milyen magas és hány kg vagy most, hány kg szeretnél lenni, milyen módszerrel fogyózol, és mióta?

Figyelt kérdés
szept. 16. 20:47
1 2 3
 11/28 anonim válasza:

170cm,62kg 22/lány

Kicsit az a fajta vagyok aki nem áll le 66 féle gyakorlatot elvégezni naponta vagy 2 3 naponta , tehát én nem nagyon szeretek leülni egy edző terembe , ahol mindenki néz lát stb…

Délután elmegyek kocogni, futni… sok folyadék bevivetel ami nagyon fontos , és a kalória bevitel..😊A futás minden porcikád megmozgatja , ha elég sűrűn fogod csinálni , még lehet meg is szereted 😊

tegnapelőtt 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
154cm, 88kg, 62 éves nő. A maximumom 101 kg volt, a menopauzában ugrottak fel a kilók, ami nagyon korán (40 évesen) volt nálam. Kb. egy éve próbálok tudatosabban táplálkozni (bár mindig a növényi étrendet részesítettem előnyben és nemigen eszek édességet). Ha lemennék 60, 62-ig, boldog lennék.
tegnapelőtt 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
165 cm vagyok. 60-ról indultam, lementem 52-re 4 hónap alatt, aztán nem sikerült a súlytartást belőni, 55 lettem szintén 4 hónap alatt, most 54 vagyok és ismét 52 a cél. Kcal számolás, de most már nem veszem olyan szigorúan mint az első körben, hátha így jobban megragadnak a megfelelő szokások és mennyiségek, és legközelebb már menni fog a súlytartás. No meg sok sport, ilyen kis súlyból a nélkül nem is nagyon lehetne fogyni.
tegnapelőtt 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
170cm vagyok, jelenleg 81kg, 49 vagyok es nő. 96 voltam, 65 a cél. Nagyon lassan haladok, másfél éve "fogyókúrázok". Nálam ez konkrétan azt jelenti, hogy nem nassolok, nem repetázok. Ha éhes vagyok az étkezési között, akkor vizet vagy kávét iszok. Az edessegrol nagyon nehéz leallni
tegnapelőtt 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:

170cm, 85kg. Több szívbetegségem is van, nem bírom a terhelést. Nem nagyon tudok sportolni se, kifulladok azonnal. A fógyókúrázás sosem jött be. Régen hánytattam magam, akkor 50kgra lefogytam, mondjuk most már nem akarnám azt csinálni.

70kg lenne a cél.

Számolom a kalóriákat, pékárukat elhagytam, stb. Próbálok otthon crosstrainerezni.

tegnapelőtt 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Nem értem, a 7-es miért lett lepontozva 0%-ra? Mondjuk, nem mintha számítana bármit is a GYK-pont, csak érdekes...
tegnapelőtt 09:19
 17/28 anonim ***** válasza:
Mert hülyeséget írt. :) Sokszor érthetetlen hogy miért pontoznak le itt egy választ, de ebben az esetben pont teljesen jogos. :)
tegnapelőtt 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Melyik része volt hülyeség, és mit javasolsz helyette?
tegnapelőtt 09:45
 19/28 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok a 17, de egyértelműen ez volt a huyleseg : "De napi egyszer eszek 200 gramm rízst mégse fogyok. Valószínűleg a gyógyszerek miatt vagyok dagi.
tegnapelőtt 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
67%
17 vagyok. Napi 1x rizst enni és ezen álni jó nagy hülyeség, és nem is hihető.
tegnapelőtt 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!