Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Édességfüggők,hogy sikerült...

Édességfüggők,hogy sikerült lejönni a "szerről"?

Figyelt kérdés

Elsősorban kisgyerekes anyukák válaszainak örülnék,de ha ezt így korlatozom a kérdésben,talán senki sem ír.

Két totyogoval (másfél éves ikrek) vagyok itthon,segítség semmi, a férjem este jön,csak furdetesre. Az évek alatt én eléggé elfogytam,de sajnos a külsőm épp ellenkezőleg. Ennek mind a csoki,édesség az oka. Másfél éve nem aludtam normálisan,énidőm minimális. Sokszor érzem azt,ahogy a csoki,édesség adja az agyamnak meg azt,hogy kibírjam a napot. Tudom hogy ez átmeneti,pár év és nagyobbak lesznek,nekem is több alvás jut,de addig is tippeket szeretnék,hogyan lehet kivergodni az édesség csapdából? Egy két napig bírom,aztán puff,megint kell a löket. A napi kis pici valami nekem sajnos nem segít,csak olyan,mint drogosnak a drog. Talán ha két három hétig nem ennek,valahogyan kibirnam,csak akkor soha többet nem szabad ennem,mert visszaesek.

Csak és kizárólag a kérdésemre kerek választ,mozgás,illetve egyéb diétás tanácsokat nem kérek,azokkal nincs problémám.



szept. 16. 19:55
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

#19 nem nagyobb mint nektek akik azt hiszitek pár mondatból hogy mindent is tudtok rólam,továbbá egy kérdést sem sikerül értelmezni. Nagyon sok mindent tudnék írni,de ha egy alap kérdés értelmezés nem meg,,felesleges. Plusz haters gonna hate.

Én mentem innen. Aki unatkozik,továbbra is írhat a kérdés alá.

tegnapelőtt 13:38
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért kérsz tanácsot, ha úgysem ismerhetjük a problémát pár mondatból? Mi volt a célod akkor? Itt tök jó válaszokat kaptál, sajnáljuk, hogy nem az, amit hallani akarsz. A változáshoz le kell szállni a magas paciról és elfogadni, hogy azért szorulsz segítségre, mert amit te gondolsz, az nem jó út. Ez a kérdésed se véletlen született meg.
tegnapelőtt 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Igen,kaptam pár jó tanácsot,amit meg is köszöntem.

A többiek nem érdekelnek,akik azt hiszik tudják a tutit,egy két mondatból komplett pszichiátriai kezelésre küldenenek,és meg sem járja az agyukat mivel jár egy ikerpár,nemcsak szellemileg,de háztartás ügyben sem. Az is teljesen rendben van,hogy pár óra alvással abszolvalom a napokat,erre is a pszichológus a megoldás,hát hogyne. Na mindegy.

Bizonyított tény hogy kialvatlanul sokkal jobban kívánjuk az édességet mint ha kipihenten vagyunk.

Annak van igaza aki azt írja,több pihenés és énidő kellene. Ehhez kell babysitter segítség,és gondolkozom egy ház vezető nőn is,aki legalább a mosnivalot meg a takarítást átveszi.

Az se ment át sokaknak,hogy ygerek előtt nem voltam édességfüggő.

Eh,feles beszéd,nincs időm ilyenekre. Az értelmes,valóban jó szándékú válaszokat meg megköszöntem,a megmondoemberek,pláne a gyerek nélküli megmondoemberek..nos,very welcome nekik is.

tegnapelőtt 14:54
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud helyetted aludnk a pszochológus. De tud segíteni abban hogy hogyan relaxálj, hpgy ürítsd ki a fejed, hogy máshpgy vezesd le a fáradtságot és a stresszt és mindezt hogy kommunikáljátok le a férjjel
tegnapelőtt 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Ezzel is tisztában vagyok. Eleget jártam húszas éveiben pszichologushoz (más miatt),hogy tudjam,mire képesek és mire nem. Fun fact,de joga oktatói kepesitesem is van. Elméletben gyönyörűen tudok mindent. De próbálj úgy akár csak egy mélyebb lélegzet ételt is venni,nemhogy emditlani,miközben az egyiknek épp csereled a oelusat, a másik üvölt a lábadbal,a postás is scenget e S amosas is bent rohad felé órája,és te megint három órát aludtál összesen,és még a Nagylánynak is segíteni kell,vagy fejlesztésre vinni (autista). Fy életkép a sok ezer közül,ami van egy nap. Szóval igen,szép dolog az elmelet,de egy kupleraj közepén tessék szentnek lenni,ahogy Popper Péter mondja.

Semmi másra nem vágytam volna,mint saját élettörténetetek,saját tapasztalatok.

tegnapelőtt 16:41
 26/30 anonim ***** válasza:
Értem a kérdező problémáját, annak ellenére, hogy nem vagyok anyuka. Nekem sikerült leszoknom az édességről. Sok gyümölcs. Igaz, nehéz volt. 1 évembe telt.
tegnapelőtt 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

#26

Na ezt például kifejthetned részletesebben! Hogy kezdted,hogy alakult,és most hogy sikerül szinten tartani.


Nem azért kérdezem ezeket,mert én is így akarok feltétlenul tenni. Egyszerűen érdekel más története,neki hogy sikerült. Sorstársak. Ennyi. Nem kell többet belelátni a kérdésembe,mint ami.

tegnapelőtt 17:20
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

#20-as vagyok.

OP, akkor hívj bébiszittert és bejárónőt, ha te már úgyis eldöntötted, hogy ez a megoldás számodra. Ne tökölj, ne a hsz-ekre reagálj fél oldalas litániákban, hanem az erre szánt időt fordítsd bébiszitter és bejárónő keresésére - vagy alvásra-pihenésre.

Figyelj, mi úgyse dönthetünk helyetted, nem aludhatunk helyetted, nem csinálhatunk semmit se helyetted, legfeljebb tanácsokat adhatunk, aztán vagy megfogadod, vagy nem. A te dolgod. Csak tedd, amit helyesnek látsz, aztán ha bejön, örülj neki. Csak ess neki végre, és ne pocsékold az idődet parttalan vitákra. Én szurkolok neked.

tegnapelőtt 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem veszem meg. Ha nincs mit megenni, akkor nincs mit megenni.
ma 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
48%
Minden függőségnek lelki oka van. Bárhogyan is kapálózól ellene, azt kell megoldanod.
ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!