Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Erősen túlsúlyos nő vagyok....

Erősen túlsúlyos nő vagyok. Mennyit fogyhatok 1 hónap alatt, ha napi 1000max 1200kcalt eszek? Ülőmunkát végzek, napi 20 perc kb az aktív mozgásom (bicajozás).

Figyelt kérdés
Szénhidrát bevitelre figyelek, inkább hús és zöldség, de néha kereten belül befigyel egy kis nasi is.
szept. 15. 19:30
1 2 3
 21/28 Fiatalos2 válasza:
20%
Szia! Én 35 kg fogytam egy év alatt, cukrot szénhidrátot elhagytam eleinte öt kg is lement havonta! Öt kg neked is lemegy havonta biztos ennyi kaloriával!Sok sikert drukkolok!
szept. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Reggelim 1 szelet teljes kiőrlésű kenyér, max 50gos, 50g sonka, pár szelet kígyó ubi. Ebéd csirkemell olaj nélkül sütve, zöldséggel, esetleg egy bögre leves. Uzsi szokott lenni nasi, akár egy cukormentes müller tejberizs, vagy gyümölcs. Vacsi általában túró, vagy tojás, zöldségekkel. Simán alatta marad a keretemnek. És éhes se vagyok tulzottan. Eddig sem azert faltam mert éhes voltam... Lelki okai voltak, de ezen sikerült túllépni. Mostmár csak a testem útálom, de igyekszem minél hamarabb leadni. Sose voltam vékony, csinos. Igy a célom sem 50kg.. 80ra ha lemenne én lennék a legboldogabb ember a világon.
szept. 16. 10:36
 23/28 anonim ***** válasza:
70%
Ez az étrend nagyon gáz, iszonyú kevés, minden tápanyag túl kevés. Kiéhezteted a tested, hiánybezegéseid lesznek, hullani fog a hajad, tönkremennek a fogaid, emésztési és anyagcsere problémáid lesznek... Lehet hogy még nem érzed, de nagyon kiba..ol magaddal. De te tudod, a te bajod, mi próbáltuk elmondani...
szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
54%

Botrány. Tápanyaghiányos. Teljes ételcsoportok hiányoznak.


Így módosítanám (tegyük fel h 100kg vagy)

2 szelet tk kenyér, 50 g sonka, 25 gr sajtkrém vagy humusz, minimum 3 fele minimum 15 dkg zöldseg


Csirkemell olaj nélkül zöldséggel- hiányzik a zsírforrás, rost es ch alig. Szóval csirkemell vagy comb vagy sertescomb vsgy serteskaraj vagy pulykamell, mellé 50-60 gr-ból rizs/bulgur/durum tészta/quinoa/köles vagy 250-300 g4 burgonya

A zöldseg oké


Uzsonna

Tejberizs ÉS gyümölcs ÉS egy marok olajos mag. Vsgy gyumolcs, olajos mag, étcsoki. Vagy joghurtos turo, granoal, gyumolcs


Vacsora

Granola, turo, gyumolcs, joghurt, mogyorovaj

Vagy

Ugyanaz mint a reggeli



Minimum 1800-1900 kcalt meg kene enned. Az a legminimumabb. És megegyszer: hogy éhes vagy e az független attól hogy a tested éhezik e. Ez amit eszwl minőségileg és mennyisegileg kevés. Szó szeri t nem viszel be elég zsírt ahhoz hogy egészségesen működjön a hormonr3ndszer. Kórházban is minimum 40 grammot adunk. De az az 50 kilos anorexiásoknak. Barhogy nezzuk ez keves es most hude boldog vagy de fel ev mulva jon a kerdes h lelassult az anyagcsere, hullik a hajad, allandoan beteg vsgy es mit csinalj. Mert rendszeresen van ilyen kerdes. Es 100 szazalelban visszavezetheto ide

szept. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Fiatalos2 válasza:
0%
80 ra egy év alatt simán lemehetsz később a biciklizés is tovább fog menni fel se tűnik egy óra! Kitartás!
szept. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Amugy aki gyomorműtéttel fogy, és nem eszik csak napi 500kcalt az hogy nem hal akkor bele? Lényegében kb dupla annyit eszem. Nekik is ugyanúgy éhezik akkor a szervezetük nem?

Én jelenleg nem érzem úgy hogy éheznék. Elég volt a dagadtságból.

szept. 16. 16:05
 27/28 anonim ***** válasza:
12%
Semmi baj nincs ezzel, kérdező, a saját testedre hallgass, ne önjelölt tudóskodó idegenekre. Semmi bajod nem lesz tőle, a legfontosabb, hogy lefogyj. Érzékelnéd, ha rosszul lennél.
szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Amugy amig nem diétáztam, addig még ennyi minőségi ételt sem ettem, csak tésztát, sültkrumplit, rakott ételeket, húsokat, olajban sült dolgokat, és sok sok édességet. Szerintem az én szervezetem örül a normális ételnek és azért nen vagyok éhes. Én nem azokhoz tartozom akik azt mondják a levegőtöl híztak meg. Igen is zabáltam sajnos, volt hogy egy doboz carte dor jégkrémet vacsora után. Nem vagyok rá büszke, de arra igen, hogy eljött az életemben a pont a változásra. Arra hogy nem fogom feladni, ha a fene fenét eszik is lefogyok! :)
tegnapelőtt 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!