Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Erősen túlsúlyos nő vagyok....

Erősen túlsúlyos nő vagyok. Mennyit fogyhatok 1 hónap alatt, ha napi 1000max 1200kcalt eszek? Ülőmunkát végzek, napi 20 perc kb az aktív mozgásom (bicajozás).

Figyelt kérdés
Szénhidrát bevitelre figyelek, inkább hús és zöldség, de néha kereten belül befigyel egy kis nasi is.
szept. 15. 19:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%

Ha erősen túlsúlyos vagy akkor ez rendkívül kevés lesz és 4 nap múlva kieszed a hűtőt

Ha mégse eszed ki a hutot akkor az állandó éhségtől kb 2 hét alatt reflux majd fekély és kb egy hónap amíg csökken a BMR és alacsony kcalon se fogysz. Ezeket helyrehozni kb fél év lesz.

De az elso honapban kb 4 kilo lemehez

szept. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Erős túlsúly és katasztrofális táplálkozási szokások mellett egyik napról a másikra 1000 kalóriára csökkenteni az energiabeviteled garancia a bukásra és az egészségtelenségre. Moderált kalóriadeficit, fokozatos és fenntartható életmódváltás.
szept. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
ha erősen túlsúlyos vagy akkor 1600 kcalt ajánlanék fogyáshoz MINIMUM
szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Már két hete így eszem, semmi bajom. Néha érzek éhséget de nem vészes. Unalom evő voltam, ez ellen küzdök most. Sikerrel ugy tűnik.
szept. 15. 20:33
 5/28 A kérdező kommentje:
Az esetek nagy részében nem vagyok éhes. Tehát feleslegesnek tartom hogy többet egyek. Eddig két este volt, hogy éhesen aludtam el. De amúgy még ilyen sincs.
szept. 15. 20:34
 6/28 anonim ***** válasza:
73%
Hány kiló vagy, úgyis anonim oldal…
szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
114 kiloval kezdtem, most kb 110
szept. 15. 20:47
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Na én se vagyok sokkal kisebb mint te, 98,7 voltam a reggel, nőként
szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%

1000? Nagyon drasztikus ez a megvonás (az eddigiekhez képest főleg, mert biztos sokkal többet ettél). Mégis meddig akarsz koplalni, örökre? Előbb kihullik a hajad, mint hogy lefogysz.

Mrnnyit ír egy normális kalóriaszükséglet kalkulátor a BMR-edhez?

szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%

Az hogy a tested éhezik és hogy éhes vagy két külön dolog. Neked kb 1900 kcalon kéne fogynod.


Én csinaltam marhaságot. 95 kg-mal fogyt 1200 kcalon. 2019-ben. Akkor elég sok eü bajom lett ettől. És az egyikre maig gyógyszert szedek.


Egy joerzesu dietetikis se mondana neked 1900-2000 kcal alatti etrendet. Jopar honapra tonkreteszed ezzel magad ha nem évekre. De ugy tunim hiaba mondjuk. Majd meglatod magadnak

szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!