Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt lehet 5kg-t fogyni?

1 hónap alatt lehet 5kg-t fogyni?

Figyelt kérdés

Egy hónap alatt lehet egészségesen 5kg-t fogyni? Egyenlőre ennyi a célom és ha úgy érzem hogy meg tudom tartani a súlyomat 5kg mínusszal akkor lehet hogy folytatnám tovább. Miket egyek? Tudnátok adni gyors reggeli és vacsora ötleteket? Az iskola mellett nincs időm ebédelni, de viszek magammal reggelit és azzal általában elvagyok 8tól 2ig, néha ha esetleg éhes vagyok akkor eszek az aznapi ebédből, vacsorára is általában az ebédet eszem, vagy ha nem vagyok annyira éhes akkor csak egy joghurtot. Olyan ételek érdekelnének amiket nem kell se főzni se sütni, csak összerakom és ehetem. Ha leírnám a súlyomat és a magasságomat akkor azt írná az emberek többsége hogy a bmi szerint jó így, és nem kell fogynom, csak hogy a bmi kalkulátor nem lát, nem látja hogy van egy kis hasam illetve vastagok a lábaim.

Köszönöm az értelmes válaszokat!


szept. 14. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

150 cm 125 kg lehet

170 cm 65 kg nem lehet

szept. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
45%
#1: ?? 170,5 cm vagyok, 62-63 kg, és egyáltalán nem pálcika. Teljesen egészséges alakom van.
szept. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
1 hónap alatt 5 kgt nem lehet abból fogyni. Erre vonatkozott a kérdés. 125 kg bol lehet
szept. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
a heti 0,5 kg fogyas az egeszseges. szoval az max 2 kg/honap. kajaval sokra nem fogsz menni ha tulajdonkeppen a suly-magassagod rendben van, csak faradekonyabb leszel, sot rosszabb esetekben hizni is lehet. mozogni fogsz mellette? sulis tesin kivul?
szept. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Nagy súlyból le lehet, kicsiből nem. Sőt, ha kis súlyból fogysz, nem elég a kajára figyelni, hiszen minél kevesebb a súlyod, annál kevesebb a Kcal igényed, így nem fogsz tudni elég keveset enni a fogyáshoz, sportolni is kell. Én is kis súlyból fogytam, 5 kg kb 2,5-3 hónap alatt ment le.

Meg ez nem így működik, hogy kérsz recept tippeket, sokkal összetettebb az egész. Olvass utána kicsit. :)

szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem hatalmas feleslegből csak a legelső hónapban ment ennyi, sok vízzel együtt. Utána már a felét fogytam csak kb havonta. Aztán az is belassult idővel, és voltak stagnálós időszakok is. De a türelem rózsát terem:) Évek után a fogyás végére értem.
szept. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%

Persze, mert nagy súlyból olvadnak a kilók szemmel látva, az első 5!

Francokat!

Voltam nagy súlyban, és minden 100 grammért vért izzadtam elejétől!

szept. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

Nem azt mondtam h mindenkinek sikerul csak azt h lehet.

Nekem pl sikerult is

szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Férfiaknak könnyebb fogyni hamarabb indul meg es több
szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
56%
Simán igen..
szept. 16. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!