Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 műszakos gyári munka mellett...

3 műszakos gyári munka mellett hogy tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés

40 kilót kéne fogynom, de a melót is alig bírom ki, nemhogy még kalóriadeficitben legyen a szervezetem...

Plusz ha nem eszek eleget vagy kihagyok egy kaját, akkor olyan szinten rosszul tudok lenni, hogy még megszólalni is nehezemre esik.

Próbálkoztam már mindennel ami fogyókúrában lehetséges, de néhány napnál tovább nem bírom.


Te hogy fogytál le munka mellett?

És munkának nem az irodában légkondi alatt ülős-cseverészős, minden nap új ruhát veszek fel, mert hogy jobban nézzek ki mint a kolléganőim "munkát" értem. :D

Amellett gyerekjáték fogyókúrát tartani...



aug. 25. 10:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
38%
Persze, ez teljesen igaz, de ez szimplán csak a lustaság. Konkrétan a semmiért fizetnek az emberek.
aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Van aki igen, szimplán lusta, lehet. De látom nem fogod fel. Sok ember nem ilyen okos ám, mint Te, nem tudja számolni ezeket, mit nem értesz?
aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Mégis milyen hatalmas tudás kell ahhoz, hogy rátedd a mérlegre azt, amit eszel, és felvidd egy kalóriaszámláló alkalmazásba? :D
aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hol élsz, biciklibelsőbe? Nem látsz embereket, vagy mi? Nem hatalmas tudás, de mit vársz, csodát? Láttam olyan embert, aki egy ládába pakolva nem bírt elszámolni 25ig... egyik 40+ évesen tőlem tudta meg, hogy nem a bruttó bért kapja meg... miről beszélünk? Én kalória számolással fogytam, korábban írtam, de azt még én sem tudom, hogy ha én itthon főzök, akkor annak 1 adagja hány kcal.
aug. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
37%
Mi köze van a munkának a fogyáshoz? Kalória deficitben fogyni fogsz, bárhol is dolgozol. Sporolásra időt meg mindenki tud szánni, ha akar, a többi csak kifogás.
aug. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!