Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 műszakos gyári munka mellett...

3 műszakos gyári munka mellett hogy tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés

40 kilót kéne fogynom, de a melót is alig bírom ki, nemhogy még kalóriadeficitben legyen a szervezetem...

Plusz ha nem eszek eleget vagy kihagyok egy kaját, akkor olyan szinten rosszul tudok lenni, hogy még megszólalni is nehezemre esik.

Próbálkoztam már mindennel ami fogyókúrában lehetséges, de néhány napnál tovább nem bírom.


Te hogy fogytál le munka mellett?

És munkának nem az irodában légkondi alatt ülős-cseverészős, minden nap új ruhát veszek fel, mert hogy jobban nézzek ki mint a kolléganőim "munkát" értem. :D

Amellett gyerekjáték fogyókúrát tartani...



aug. 25. 10:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%

Ne fogd a munkára, mert nem azért van.

Ez így máris nem fog menni, ez tuti.

aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%

Tele vagy kognitív torzítással, sztereotípiákkal, téveszmékkel. Mint munka, mint fogyas, mint társadalmi jelenségek terén.

Sok itt a gyomlálnivaló.

aug. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Kalóriadeficittel. De nem kakaós csigából meg hellből hanem tápanyagdús ételekből.otthon kell főzőcskézni, mindent mérni, dobozolni. Megfelelő kalóriányi ételt enni.

Anélkül nem megy.

Az étkezésekben legyen fehérje, zsír, szénhidrát és rost. Ha az nincs meg akkor leszel erőtlen

aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Fogyni (főleg tartósan) sose könnyű, ha valami komolyabb evészavar van a háttérben, akkor pedig még nehezebb. (40 kg plusznál már komolyabb a dolog.) A rossz körülmények, (mint egy rossz munka) nyilván nehezítő tényező. Viszont a te esetedben nem fizikailag gátol, hanem mentálisan. Hisz ha ennyire sok a túlsúly, akkor te mindig többet eszel mint a tested szükséglete. Az én tanácsom, hogy számold ki a napi kalória szükségletedet és azt egy picikével csökkented, hogy fogyás tartományban legyél de csak picivel. Így nem fáradsz el majd jobban, mert megfelelő mennyiséget eszel, de egy év alatt szép mennyiséget tudsz fogyni is. Ez teljesen tartható és jó megoldás. Ha ez nem megy, akkor mentálisan kell magadat kezelni, esetleg valami terápia, amit az evéskényszerre fókuszáltok a szakemberrel.
aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%
Na meg amit előttem is mondtak. Tartalmas egészséges ételek!
aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 jpeacefuler ***** válasza:
24%
Én 3 hónapot dolgoztam egy gyárban 3 műszakban. Ez a fajta munkarend teljesen kikészítette a bioritmusomat. Ettem én becsülettel akkor is, mégis ezalatt a negyed év alatt fogytam 12 kilót. A háziorvos tanácsára otthagytam ezt a munkahelyet. Nem tudom, te mikor kezdted ezt a 3 műszakos melót, de ha hasonlóan reagál a szervezeted erre az összevisszaságra, akkor te is fogyhatsz.
aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
44%
6-os, van aki, sőt sokan híznak több műszakos munkarendben
aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%
Te már előre eldöntötted, hogy te kalóriadeficitet nem tudsz tartani. Akkor itt már vége is a történetnek, mert anélkül nem fogsz lefogyni... De amúgy eddig mennyi kalóriát vittél be, mennyivel próbálkoztál? Nem csoda ha szerinted nem megy neked a kalóriadeficit, ha eddig mindig túl nagy volt a deficit amit te akartál!
aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudsz másik munkát találni? Mert ez sehogy nem egészséges, az összevissza ritmus miatt sem. A kialvatlanság is hizlal.

Annyit mindenesetre tudsz tenni, hogy megvizsgálod, hogy mitől híztál meg, hol vannak a luxuskalóriák. Azokat kell kihagyni. Azok valójában energiát nem adnak neked, hanem elvesznek, minél több a súlyod, annál kevesebb az energiád. Fehérjére, zöldségekre kell támaszkodni, nem lisztre és cukorra. Ne hagyj ki étkezést munkaidő előtt (közben), és fokozatosan csökkentsd a mennyiséget, ne hirtelen.

aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
20%
Keress személyi edzőt, aki ír neked étrendet és edzés tervet is. Konditerembe kell járni és időt fordítani rá, de nem megoldhatatlan.
aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!