Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 műszakos gyári munka mellett...

3 műszakos gyári munka mellett hogy tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés

40 kilót kéne fogynom, de a melót is alig bírom ki, nemhogy még kalóriadeficitben legyen a szervezetem...

Plusz ha nem eszek eleget vagy kihagyok egy kaját, akkor olyan szinten rosszul tudok lenni, hogy még megszólalni is nehezemre esik.

Próbálkoztam már mindennel ami fogyókúrában lehetséges, de néhány napnál tovább nem bírom.


Te hogy fogytál le munka mellett?

És munkának nem az irodában légkondi alatt ülős-cseverészős, minden nap új ruhát veszek fel, mert hogy jobban nézzek ki mint a kolléganőim "munkát" értem. :D

Amellett gyerekjáték fogyókúrát tartani...



aug. 25. 10:32
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
24%

Nagyon-nagyon nehéz, én híztam úgy hogy nem ettem többet, mert felborult a hormonális egyensúly.

Próbálj meg napi egyszer zabkádát enni, mert kell valamennyi szénhidrát és az emésztés miatt, azon kívül csak csirkét, tojást és zöldséget. Még gyümölcsöt se.

Igyál nagyon sokat, és mibdig egyél valamit ha éhes vagy, nehogy éhezz.


Az én szívemet megterhelte az éjszakázás, magnéziumot kellett szednem hogy ne menjen fel a pulzusom.


Vigyázz magadra, és sok sikert!

aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
16%
Nálad fejben van a legnagyobb probléma, nem is kicsit...
aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
10es miért van lepontozva?
aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
13%
Figyu, ne fogd a gyári munkára és a 3 műszakra, hogy nem tudsz lefogyni. Ha annyira nehéz, még kalóriát is égethetsz közben. De persze ha többszörösét eszed annak, amit felhasználsz, hízol tovább. És ez ugyanígy lenne egy irodai munka esetében is. Ott mivel ülnél, még jobban híznál. Azért nem bírod a melót, mert 40 kg pluszt cipelsz.
aug. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Senior Séf ***** válasza:
38%
Valódi ételekkel a bolti élelmiszernek látszótárgyak helyett.
aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Még el sem kezdted, de már feladtad. Soha nem fogsz ilyen mentalitással lefogyni, sajnálom, hogy ezt itt kell megtudnod.
aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

#13

Mert személyi edző nem írhat étrendet.

Tessék, ingyen étrend:

Van X kalóriád, egyél ezen belül. Kész.

aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

17, miért ne írhatna? Képzett személyi edző ért hozzá, hogy az aktuális embernek a céljához mérten ír étrendet, de mondhatnám azt is, hogy kiszámolja helyette, hogy x kalóriát ehet, mennyi cukor, stb, mert sokan ettől egyszerűbb dolgokra sem képesek. Nyugodtan le lehet ezt is pontozni.



Saját tapasztalat pedig az, hogy yazio App, még nem volt full fizetős, kalóriát és cukrot számoltam, fogytam 10 kilót. 3 műszakban dolgoztam én is.

aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
82%

#18

Étrendet nem írhat, étrendet tervezhet. Nem ugyanaz a kettő.


Ha van valakinek valamilyen betegsége, ahol figyelni kell az ásványi anyagokra és az egészségre gyakorolt hatásra, azt egy mezei OKJ-s kókler edző nem nagyon fogja tudni kezelni. Persze, fog neki étrendet írni, de 0 valóságalapja lesz.


De mindenki e szerint dolgozik: X kalória, mellé 2g/testsúlykg fehérje, kész. 99%-ban ez mindenkinél jó lesz. Maximum az utolsó 1-2 hétben (ha versenyfelkészülés van) lehetnek specifikusabb dolgok..

aug. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Étrendet nem írhat, étrendet tervezhet. Nem ugyanaz a kettő.



A kérdező szempontjából mindegy, ez már felesleges kötözködés volt. Leírja neki 1hétre, vagy akár 1 hónapra előre, hogy pontosan, miket egyen naponta és ennyi.



De mindenki e szerint dolgozik: X kalória, mellé 2g/testsúlykg fehérje, kész. 99%-ban ez mindenkinél jó lesz.



Pompás, de mint már írtam, egy átlag ember jó, ha a kalóriát tudja számolni, főtt kaját pl már nem is tudja sok kiszámolni, hogy mennyi lehet. Ezért jobb soknak, ha csak feketén fehéren le van írva, hogy reggeli pl zabkása, mondjuk 2 almával, ebéd meg fixen mondjuk lazacsaláta, ennyi meg ennyi.

aug. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!