Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha képtelen...

Mit tegyek, ha képtelen vagyok fogyni?

Figyelt kérdés

Utálom a hájas disznót, ami lett belőlem, undorodom attól, ha magamra kell néznem. De folyamatosan éhes vagyok, bármennyit eszem.


26/N



aug. 21. 21:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
75%

Oké. IR diéta akkor se káros, ha nem vagy IR-es. Sőt segíthet a fogyásban. Ezt nézd meg:

[link]


Ha az itt leírt étrend alkalmazása nem elég, akkor következő lépésként dietetikusra gyűjts, egy alkalom az nem olyan hatalmas összeg. Valamint keress a környéken vércukorszint mérést végző patikát, és az egyik nap reggeli előtt (minél hamarabb ébredés után) méresd meg. Ezzel legalább a súlyos, előrehaladott cukorbetegség kizárható, vagy ha magas lesz, reméljük mégis gondjaiba vesz a háziorvos.

aug. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
29%

Ez annyira nem vészes.

Válts házi orvost,megteheted!

Bár az sem fog elküldeni szerintem. Nemindokolja semmi. Csak hogy molett vagy még nem betegség. Ha a hízás gyors ütemű lett vonlna mondjuk 60-82 egy év vagy kevesebb na az már betegség de nem inzulinrezisztencia.

Ne öndiagnosztizálj,ritkán jönbe.

aug. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
71%

szia!

én ajánlanék egy kalóriaszámlálót esetleg, ami kiszámolja hogy egy egészséges fogyáshoz (heti 0.5-1 kg) mennyi kalóriát kell bevigyél.

igazából én mondjuk szeretem a zabot, zabkását szoktam sokat csinálni, vagy zablisztből palacsintát, eszek hozzá gyümölcsöt meg joghurtot. nem mindegy miből mennyit viszel be, nem mindegy hogy 30 g zabból csinálsz valamit vagy 60 g-ból.

főzéshez tudom ajánlani az olajos spray-ket (úgy néznek ki mint a wc illatosítók), mivel nem kell akkor olyan sok olajat használj ha csinálsz valamit (tojás, hús).

ha éhesnek érzed magad, akkor egyél sok zöldséget. tudsz csinálni különféle salátamixeket, ahhoz ha úgy van lehet szószokat is csinálni.

fontos az hogy nem szabad csak gyümölcsökön és zöldségeken élni, kell valahogy proteint is, leginkább húsokból bevinni a szervezetbe. az a legjobb, és még telít is.

az üdítőket cseréld le zerosakra, abból ihatsz amennyit akarsz tulajdonképpen.


én ezeket tudom ajánlani, ha szeretnéd privátba még tudok segíteni.

aug. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
31%

Aki akar, az tud fogyni.


2 dolog kell hozzá: akaraterő és tudás.


Hiába van akarat, ha nincs tudás, vagyis nem fogsz fogyni a teljes kiőrlésű tésztákkal, meg a dresszinges salátákkal, meg az olajban sült natúr csirkemellel. Még a csirke-rizs is baromság, működhet, de vannak sokkal optimálisabb kaják is erre.


Hiába van tudás, ha nincs akarat, vagyis nem fogsz fogyni, ha értelmesen kajálsz, de elgyengülsz és este becsipszezel.


A jó hír, hogy mindkettőre van megoldás. A tudás ott van a neten, és nem is agysebészet, vannak kalóriaszámoló appok, receptek milliói, tanácsok és módszerek százai. Akaraterő pedig, hát, ha az nincs, akkor nem is vagy elég motivált = nem is akarsz annyira fogyni, hogy energiát fektess bele.


A pénz nincs közte. 800 / kg körül vannak az alapzöldségek, fogadok nem főzeléket és levest eszel. Ha nem szereted a zöldségeket, akkor szarban vagy, az egyik kulcsa annak, hogy ehetsz, amennyit akarsz, mégis fogyj. Én ilyenkor rendszeresen eszek sült cukkinit, sültcsirkét, savanyúságot, bogyós gyümölcsöket, karfiolrizst, stb. stb.


Nagyon hízékony férfi vagyok, időszakonként rámjön, hogy letolok 10-30 kilót. Szinte csak hetek kellenek hozzá. Szeretek kajálni, szóval hullámzik, de nem azért szedem idővel vissza, mert nem vagyok képes megtartani, hanem mert hangulattól függően nincs kedvem és vannak ba__ok rá hónapok.


Azt pedig férfiként írom, hogy a paramétereid alapján nálam simán barátnő halmazban vagy. Instant merevdést okoz, ha belemarkolhatok a női idomokba, szóval akár privátban is folytathatjuk. Ne utáld magad, mert sokszor felesleges.

aug. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

#13 vagyok

#14 jol irja, akaratero nelkul nagyon nem er semmit az egesz. de szerintem benned megvan az akarat. en sem vagyok tul vekony, sot inkabb ilyen mid, mivel a zsireloszlasom nem rossz de nem is jo. parom is igy szeret, ezen nincsen semmi titkolnivalom. 166 centi es 63 kilo vagyok. nagyjabol 1 ev alatt tudtam csak kajaval (suli mellett, mert gimis voltam) 15 kilot leadni meg neha pilateszeztem, de azt se tul gyakran. ajanlom azert a testmozgast, nekem a napi 10 ezer lepes megvolt a suliba jarkalas miatt. annyival + a kajaval ertem idaig el most ezt a szintet tartom nagyjabol fel eve.

aug. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
81%
És kevesebbet eszel? Ameddig nem, addig hiába várod a fogyást
aug. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Van edzés terved és étrended egyáltalán? Arra szükség lenne
aug. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
72%
Az, hogy túl sokat éhes, lehet IR tünet. Meg lehet rosszul összeállított diéta miatt is. Ne mondjátok rá, hogy "á nincs is semmi bajod". De van, az a tünet hogy masszívan éhes. (Meg amúgy az sincs rendben hogy undorodik a saját testétől.)
aug. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Próbálok kevesebbet enni, de annyira sokszor vagyok gyenge az éhségtől. Szédülök, nem tudok semmire koncentrálni, amíg nem eszem valamit.


Sajnos a családomban is mindenki kövér volt, anyukám, nagymamám is 100 kiló felett.

aug. 22. 09:24
 20/26 anonim ***** válasza:
70%
Nem keveset kell enni, hanem mást! Nem 2 kiflit kell enni, ami súlyra valóban kevés, hanem 1-et, és mellé 40 dkg friss zöldet (paprika, paradicsom, uborka). Jóllakásig ehetnél, de még a kalóriatáblát is lusta vagy nézegetni, amiben 20-30-40 kalória van / 100 gramm, abból kb. korlátlan mennyiségben ehetsz.
aug. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!