Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha képtelen...

Mit tegyek, ha képtelen vagyok fogyni?

Figyelt kérdés

Utálom a hájas disznót, ami lett belőlem, undorodom attól, ha magamra kell néznem. De folyamatosan éhes vagyok, bármennyit eszem.


26/N



aug. 21. 21:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%

Először fejben kell változni.

[link]

aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Hány kiló, hány centi? Mit és mennyit eszel egy nap? A többit csak az után.
aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy a kettes írja
aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%
Én is hasonlóan érzek, fogyózok de nehéz, hívjatok gyeneg akaratúnak ez van. Igyál sok vizet, próbálj másra gondolni mint az evésre, illetve ne éheztesd magad mert akkor természetes hogy kivagy. Egyébként ahogy a 2es mondja, tudnunk kéne hogy valóban "hájas disznó" vagy e.
aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
19%

5, ez azért van, mert rosszul van összeállítva az étrended, nem eszel tápanyagban gazdag ételeket, nem nézed azt hogy konkrétam mit eszel, csak a kalóriákra figyelsz... sztrájkol a szervezeted, extrém éhséget generál a tápanyag hiány miatt.

tippre: túl sok szénhidrátot eszel, minimális zsírt, és nem eszel elég fehérjét, illetve valószínűleg a feldolgozott ételeket sem kerülöd.

Azaz elhiszed, hogy bármit megehetsz, és az emberi test olyan mint egy kazán, csak a kalória számmít semmi más.

Ezen az oldalon komolyan leírta azt valakit, hogy akár csokit is ehetnél egész nap, akkor is fogyni fogsz, mert hát csak a kalória számít.

aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%

és hiába mondom el itt ezerszer, hogyha csak annyi lenne az egész, hogy egyél kevesebbet, mozogj többet, amit legalább 20-an leírnak egy kérdésnél, már régen lefogyott volna mindenki...mert hát ez nem ilyen egyszerű, hogy ugyanazt a sz..rt eszed, csak 2 kanállal kevesebbet eszel a paprikáskrumpliból, aztán akkor minden rendben lesz.

Az ilyen okosokat tényleg kérdezzük már meg hogy az állandó kibírhatatlan éhségérzéttel mit lehete kezdeni...és komolyan nem tudom elhinni, hogy ide is képes belinkelni a kalórideficites fa..got? Elolvasod egyáltalán a kérdéseket, vagy csak mániákusan spammeled mindenhova?

aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%

Csokit is ehet egész nap, ha tudja tartani a kalóriakeretet. A kérdező nem tudja. Neki mást kell ennie.


Kérdező, leírhatnád, hány kiló és hány centi vagy. Sajnos sokan 50 kilósan 170 centivel is hájasnak hiszik magukat.


Következő lépés a háziorvos. Állhat egészségi ok az éhség mögött.


Utána dietetikus. Segít, hogy mit egyél adott kcal keretben.


Az sincs rendben, hogy undorodsz magadtól. Lehet, hogy elhízott vagy, de nem undorító. Egészséges önszeretettel könnyebb a fogyás is. Pszichológus segíthet.

aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
50%
Minek ír ki valaki kérdést, ha 1 és 3/4 órán át rá se néz a válaszokra? Minket jobban izgat a te súlyod, mint téged?
aug. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
0%
Nem vagy hájas, hadd ismerjelek meg... F
aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

170 cm, 82 kg.


Háziorvos nem foglalkozik velem, szerinte "kevesebbet kell enni". Kértem, hogy legalább inzulinrezisztencia vizsgálatra küldjön el, mert az a tünetek alapján nagyon valószínű, de nem küld el. Magánba sajnos nem tudok menni, 20 ezer a vizsgálat, én meg rosszul keresek és nincs senkim, aki segítene.

aug. 21. 23:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!