Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogytatok 5 kg-ot?

Hogy fogytatok 5 kg-ot?

Figyelt kérdés

Igyekeztem ezt-azt kipróbálni, kalóriaszámolás, edzés stb.. De egyszerűen sehogy sem sikerül fogynom. 70 kg vagyok, és jó ideje stagnál. 5 kg nem olyan sok, de azt is nehéz leadnom..


25/N



júl. 24. 11:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%

7. Igen, pontosan! Vagy egy idő után abbahagyja mondván, hogy nem fogy, pedig csak idő kell hozzá. A tartós fogyáshoz és a normál súly megtartásához teljes életmód váltás szükséges örökre!

Ha van valamilyen betegsége, ami befolyásolja a kalória szükségletét azt is figyelembe kell venni illetve kezelni.

júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
júl. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Igyekszem sokszínűen étkezni, szerintem egészséges ételeket fogyasztok. (ma szederkrémlevest csináltam). Sosem szoktam sokat enni, éppen annyit amennyi jól esik, elegendő.

De tény és való, hogy az éhezésnek nem vagyok híve.. Csak önsanyargatással lehet igazán lefogyni?

júl. 24. 12:39
 14/19 A kérdező kommentje:
Sajnos mióta dolgozom és tanulok is mellette elhagytam magam. 20 évesen még 62 kg voltam, most 5 évvel később 70 kg. 5 év alatt sajnos 8 kg ment fel, 164 cm magassághoz semmiképp nem ideális. 70 kg fölé nem akarok menni..
júl. 24. 12:43
 15/19 anonim ***** válasza:
62%

"Csak önsanyargatással lehet igazán lefogyni?"

Nem, kalóriadeficittel lehet igazán lefogyni, amit a számok, a grammok, a mérések mondanak meg, nem az érzések és a szemrevételezések. Az egészséges étkezés egy Nők Lapjás fogalom, de ha az étkezésed egészségesnek detektálod, az pozitív, viszont ettől még nem fogsz fogyni, csak ha a számok szintjén kalóriadeficitben vagy. Ne érzésre/szemre ne egyél sokat, hanem kalóriára.

Tölts le egy kalóriaszámoló appot, vegyél egy pár száz forintos konyhai mérleget, olvasd el a 10. válaszban belinkelt cikket, és menni fog!

júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%

Attól, hogy "egészséges" ételeket eszel, még vihetsz be több kalóriát, mint amire szükséged van.

Az említett szederkrémleves pl. elkészítéstől függően szénhidrát és zsír.


Nem önsanyargatás kell, hanem utána nézni, hogy milyen tápanyagok vannak azokban az ételekben, amiket szeretsz és azokból összeállítani egy olyan étrendet, ami a napi kalóriaigényed alatt van.

júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
59%

Kalóriadeficittel. 30 kilót fogytam.

Sajnos az utolsó 5 kg a legnehezebb. Egy teljes hónapig tartsd a deficitet. Lesz eredmény. 1 kg biztos lemegy.

És nem elég a "szerintem.nem eszem sokat". Mindent le kell mérni grammra

júl. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
72%
Nehéz de nem lehetetlen,126 kg ről kezdtem január végén ,most tartok 108 nál
júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Kevesebb kaja.
júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!