Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogytatok 5 kg-ot?

Hogy fogytatok 5 kg-ot?

Figyelt kérdés

Igyekeztem ezt-azt kipróbálni, kalóriaszámolás, edzés stb.. De egyszerűen sehogy sem sikerül fogynom. 70 kg vagyok, és jó ideje stagnál. 5 kg nem olyan sok, de azt is nehéz leadnom..


25/N



júl. 24. 11:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
A kalóriadeficiten kívül biológiailag nincs más út. Nem vagy képben.
júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Kevesebbet egyél, de ne azt várd hogy 2-3 hónap és kész is, mert ez nem így megy. Ezt tartósan kell csinálni.
júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
0%
A kalóriadeficit egy szimpla b#romság, amit a mezei ember szépen bekajált, és átvette szinte mindenki, emiatt szentírásként kezelik.
júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

3. Szerinted nem a kevesebb kaja az az kevesebb kalória bevétele miatt fogy az ember???

Fejtds már ki akkor, hogy mitől, mert nem tudom felfogni!

júl. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

"kalóriadeficit egy szimpla b#romság"

Ezért jó a gyakorikerdesek.hu, mert ilyen mondatokat már csak itt, meg még egy-két internetes pöcegödörben lehet olvasni. Mókás, amikor a témához kicsit sem értő, egyetlen tanulmányt soha el sem olvasó, egy idegennyelvű szakmai anyagot értelmezni sem képes kommentelő egy mondatban baromságnak nevez sok évtizednyi dietetika és egyéb interdiszciplináris alapvetést.

júl. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"Nem vagy képben." Odaszúrás elég nagyképű volt, és egyáltalán nem korrekt választ.

Szúrkálódás helyett, ha te ennyire képben vagy kifejthetted volna... Ez nem segítő válasz.

júl. 24. 12:18
 7/19 anonim válasza:
38%

Aki szerint az összes kövér ember a világon, aki próbálkozik kevesebb kalóriát bevinni, vagy ilyen-olyan dietákat használ a fogyás érdekében, mégis évek óta kövér, azok szerint ez azért van, mert többet eszik a napi kalóriaszükségleténél?


3-as voltam.

júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

én csokival meglepő módon


semmit mást nem szabad enni, csak csokit


másfél tábla Milka egy napra, egy hét alatt tuti 4-5kg fogyás!


mert hiába tele van cukorral, energiát ad, tehát arra jó hogy napközben tudj dolgozni-tenni-venni, viszont összesen lesz napi 600-700kcal beviteled


egészségtelen, de egy hét azt túléled

júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
azt kihagytam, hogy mivel nincs benne értelmes tápérték (fehérje), a szervezed azonnal elkezdi felhasználni a tartalékaid, tehát nagyon gyorsan beindul a fogyás
júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

"kifejthetted volna"

[link]

júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!