Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbáltátok már a tojás...

Próbáltátok már a tojás diétát? Vagy eselteg ismerősötök? Mennyit fogytatok vele?

Figyelt kérdés
2022. febr. 17. 19:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
Valaki? Ez engem is érdekelne.
2022. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Medus válasza:
85%
Én próbáltam, bár azóta rá jöttem hogy az életmódváltás a jó út. Na de.. 3hét alatt 9kg ment le. Ez volt a leghatékonyabb diéta amit próbáltam. De azt hiszem túl gyorsan fogytam vele túl sokat, ami aztán persze a diéta befejeztével vissza is jött és a tojásra ma már rá sem bírok nézni:D ennek ellenére úgy gondolom érdemes kipróbálni, biztos hogy beindítja a fogyást, aztán ha befejezed a diétát, egészséges étkezés és mozgás mellett valószínű nem is fognak vissza jönni a leadott kilók.:)
2022. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hasznos válasz volt köszi! Én is csak az első lépésnek szánom. Egy motivációnak. Leírod kérlek, hogy alkalmaztad? Miket ettél? Mert sok mindenki máshogy csinálja. Van aki csak tojás és alma és van aki zöldségeket is beiktat. Én szeretnék zöldségeket enni a tojás mellé.
2022. febr. 17. 21:12
 4/11 Medus válasza:
100%
Én nem a legdrasztikusabb tipusat próbáltam. Szerintem lehetetlen csak tojást enni napokig vagy hetekig. A főtt tojás természetesen minden étkezésnél ott volt de fogyasztottam salátát sok sok zöldséget, natur csirkemellet.. Néha reggelinél teljes kiőrlésű kenyeret is. És így is megindult a fogyás. Semmiképpen ne sanyargasd magad:) Remélem sikerülni fog! Sok sikert!
2022. febr. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ha sikerült jelentkezem. Jelenlegi súlyom 72 kg.
2022. febr. 18. 08:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt megkérdezhetem, hogy miért kell ezeket a barom diétákat követni?

Egyszerűen le lehetne fogyni kalóriadeficittel, egeszséges kajákkal, nem is koplalva, és a tojástól sem hánynád el magad 3 nap múlva. Nem lenne egyszerűbb?

2022. febr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Baromság... az előző leírta a lényeget
2022. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

És a tojásdiétát életed végéig fogod csinálni?

Mert garantálom, hogy amint elkezdesz enni újra úgy, ahogy most, újra hízni fogsz.

Életmódváltás, kalóriadeficit, sok víz, és rendszeres mozgás.


"Bármit megtennék, hogy lefogyjak. Kivéve a rendszeres edzést, és az egészséges táplálkozást."

2022. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezt a diétát csak egy startnak szánom, egy motivációnak. Már 2 napja csinálom és még nem untam meg a tojást mivel nem csak azt eszem, hanem zöldségeket mellé változatosan. Nem akarom életem végéig ezt követni csak 1 hétig azután meglátom mi lesz de nem hagyom abba. Már sikerült lefogynom 11 kg. De a mérleg megállt. Most ettől várok egy kis változást. Szerintem 11 kg sem olyan könnyű leadni. És igen kardióztam itthon és oda figyeltem mit eszek. Nem számoltam kalóriát sem és hosszú idő alatt adtam le. Ha valaki ki akar próbálni valamit csak rajta. Ha nem megy feladja ennyi.
2022. febr. 19. 09:09
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A mérleg nyilván azért állt meg, mert több kalóriát ettél, mint ami a fogyáshoz kellett volna. Ezt te is írod, nem számoltad, illetve lassan fogytál.

Ehetnél tojást is, és minden mást is, ha rászánnád magad a számolásra, és még egeszséges is lenne. De ja, a tojásdiéta hasznosabb lesz, és majd "meglátod" mi lesz utána. Mégis, mi lenne? Ugyanúgy túl fogod enni magad, ha nem számolsz.

2022. febr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!